| Besleme Gerilimi | 220V ±% 10 |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 0- 999,999 kez |
| Test hızı | Saniyede 0'dan 100'e kadar ayarlanabilir |
| Makine boyutları | 450*650*700mm |
| strok ayarı | yaklaşık 0-5 cm |
| Gaz basınç göstergeleri | Hava 0-0,6MPa, gaz 0-0,25MPa; |
|---|---|
| Zamanlayıcı | 0 ila 99,99 sn/m/saat keyfi olarak ayarlanabilir; |
| Ateşleme cihazı | Otomatik piezoelektrik ateşleme; |
| Voltaj regülatörü | Kapasite 8KVA |
| Test gerilimi | 100 ila AC1000V arasında sürekli olarak ayarlanabilir |
| Isıtma Süresi | RT-250 60 dakika boyunca |
|---|---|
| Soğutma süresi | 70°C'ye soğuması yaklaşık 85 dakika sürer |
| Etki iyileşme süresi | 150°C'de 30 dakikalık yüksek sıcaklık etkisi |
| Düşük sıcaklık | -10°C ile -40°C arası |
| yüksek sıcaklık | 50-200 ℃ |
| Topun düşme yüksekliği | 0 ila 1500 mm arasında ayarlanabilir |
|---|---|
| Top düşürme kontrol modu | DC elektromanyetik kontrol |
| Çelik bilye ağırlıkları | 110, 200, 225, 535, 360, 1040, 2260g |
| Güç kaynağı | 220v, 50Hz |
| Makina ağırlığı | Yaklaşık 25 kilogram |
| Frekans Aralığı | 0 ila 999.999 (ayarlanabilir) |
|---|---|
| İletim yöntemi | Eksantrik tekerleği döndürün |
| Ekran Modu | Geniş ekran LCD sıvı kristal ekran, zarif ve cömert |
| Takma ve çıkarma kuvveti aralığı | 0 - 50kg (isteğe bağlı) |
| Strok ayarı örneği | 0 ila 60 mm |
| Salınım Açısı | 10 ila 180 derece arasında sürekli olarak ayarlanabilir |
|---|---|
| Salınım Hızı | 10 ila 60 cP arasında ayarlanabilir |
| Sayaçlar | 6 ayrı sayaç / 1 toplam sayaç |
| Yük ağırlıkları | 50, 100, 200, 300, 500 g |
| Seç | Her grup için 6 (toplam 5 grup) |
| Makina ağırlığı | yaklaşık 120 kg |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V/50HZ - 60HZ 4A |
| Mekanik sistem | Yüksek hassasiyetli bilyalı vida |
| Ekran çözünürlüğü | 1 sn |
| Kuvvet çözünürlüğü | 1/200.000 |
| Alev Yüksekliği | 10 ila 50 mm arasında ayarlanabilir |
|---|---|
| Ateşleme süresi | 5 saniye |
| Zamanlama aralığı | 0 ila 99,99 saniye |
| Alev Açısı | 45° ve 90° sabittir, diğer açılar ise ayarlanabilir |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz |
| Zaman | 0 ila 999 saat isteğe göre ayarlanabilir |
|---|---|
| Sıcaklık kontrol cihazı Sıcaklık kontrol cihazı | PID ayarıyla |
| Sıcaklık dalgalanması | ±0,5°C |
| Sıcaklık homojenliği | ±2,5°C |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı 200°C'ye veya oda |
| Ölçüm aralığı | (0-15) Kw/m² |
|---|---|
| Isı akısı ölçerin doğruluğu | ±0,2Kw/m² |
| Isı akısı ölçer doğruluğu | <±%3 |
| Bilgisayar | Bir dizüstü bilgisayar |
| Ölçüm doğruluğu | ± 0.3 ℃ |