| Brülör | Boğaz çapı Φ0,19±0,02 mm, uzunluk 75 mm, karışık gaz çıkış deliği çapı Φ1,7 ve hava giriş deliği 4×Φ |
|---|---|
| Fikstür | Serbestçe ayarlanabilir ve farklı numuneler için uygundur |
| Alev yüksekliği | 10 ila 50 mm arasında ayarlanabilir |
| tutuşma süresi | 0 ila 99,99 saniye |
| Zamanlama Aralığı | 0 ila 99,99 saniye |
| Toplam ekipman kapasitesi | İş istasyonu başına 3KVA |
|---|---|
| Ekipman güç kaynağı voltajı | 220V ±%15, 50Hz |
| Çıkış Gerilimi | ≤12V |
| Akım trafosu | Dönüşüm oranı 1000/5A ve doğruluk 0,2 derecedir |
| Zaman rölesi zamanlama aralığı | 0.01s-99.99s |
| Çalışma Gücü kaynağı | AC 380V ±%10, 50Hz; güç tüketimi: 3kW |
|---|---|
| Fırın basıncı ölçüm aralığı | 0–100Pa, ölçüm doğruluğu: ≤ ±3Pa |
| Hava akış aralığı 0–50m³/dak, ölçüm doğruluğu | ≤ ±0,5m³/dak |
| Yanma gazı kaynağı | Propan, sıvılaştırılmış petrol gazı |
| Gaz akış aralığı | 0–100L/dak, ölçüm doğruluğu: Sınıf 2,5 |
| Model Numarası | CF8467 |
|---|---|
| Güç | 600W, Elektronik |
| Voltaj | 220v |
| Uygulama | Plastik test |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Ürün Adı | damla test cihazı |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Güç | 100W |
| Güç kaynağı | 220v±10% |
| Doğruluk | ±1% |
| Görev | Güvenlik kaskları için alev geciktirici performans testi standartları |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF7177 |
| Güç | Elektronik |
| Standart | FZ/T01042 GB/T 12703, vb. |
| Gaz kaynağı | Saflığı ≥%95 olan propan gazı |
|---|---|
| Fotoelektrik Sistem | Işık kaynağı bir ampuldür. |
| Güç | 15W, voltaj: 6V |
| Yanan lamba | Fahişe |
| Duman yoğunluğu ölçüm aralığı | %0 ila %100 |
| Sıcaklık Aralığı | -20°C, -40°C, -50°C, -65°C ila +130°C |
|---|---|
| Nem | ±%2,5 |
| Sıcaklık dalgalanması | ±0,5°C |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Sıcaklık homojenliği | ±2,5°C |
|---|---|
| Zamanlayıcı hatası aşılmamalıdır | 1 saniye / saat |
| Alev Yüksekliği | 20mm±2mm'den 175mm±1mm'ye kadar ayarlanabilir |
| Ateşleme süresi | 0 ila 999,9s±0,1s arasında ayarlanabilir |
| Yanma süresi | 0-999,9s±0,1s, otomatik olarak kaydedilir, manuel olarak duraklatılır |