| Çalışma Gerilimi | AC 380V±10%, 50hz |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 3kw |
| Fırın basıncı ölçüm aralığı | 0-100Pa Ölçüm doğruluğu: ≤±3Pa |
| Hava akış hızı | 0-50m/dak Ölçüm doğruluğu: ≤±0,5 m°/dak |
| Yanma gazı kaynağı | propan, sıvılaştırılmış gaz |
| Işınım otomatik kontrolü | W/m2@340nm(420nm)(300-400nm) |
|---|---|
| Karatahta sıcaklığı (BPT) | 40-110°C ± 2°C |
| Siyah standart sıcaklık (BST) | 40 ila 120°C±2°C |
| Aydınlık ve karanlık geçiş süresi kontrolü | Çevrim süresi serbestçe ayarlanabilir |
| Püskürtme Basıncı | 1,0kgf/cm² |
| Salınım açısı | 45°, 60° ve 90° sola ve sağa ayarlanabilir |
|---|---|
| Salınım hızı | Dakikada 10 ila 60 kez ayarlanabilir |
| Otomatik sayaçlar | 6, ayrı ayrı sayılıyor |
| Altı yük | 10N ve altı adet 5N yük |
| Yük akımı | 0,5 ila 25A |
| Optik yoğunluk | Ayarlanabilir |
|---|---|
| Sıcaklık | RT'den 200°C'ye |
| Işık kaynağı | Kızılötesi ampul |
| Test malzemesi tepsisini yerleştirin | Tepsiyi döndürün (8-10rpm) |
| Zamanlayıcı | 0 ila 999 saat |
| Maksimum ölçüm yükü | 200N. |
|---|---|
| Yük çözünürlüğü | 0.01N. |
| Maksimum Vuruş | 600 mm. |
| Test hızı | 50 ila 500 mm /MIN arasında sürekli olarak ayarlanabilir. |
| Test voltajı regülasyonu | 0 ila 1,5KV arasında ayarlanabilir. |
| Hız Doğruluğu | 50 ± 0.5 mm |
|---|---|
| Düzlük | ≤0.03mm |
| Yuvarlanma hızı | 40rpm |
| <=% 5 PPHM | <=% 5 PPHM |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar |
| Deformasyon göstergesi | Ölçüm doğruluğu <0,001 mm |
|---|---|
| Mikrometre | 0.001mm |
| Test ortamı sıcaklık gereksinimi | 23°C±5°C |
| Test ortamı için nem gereksinimi | %50±%5 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ |
| Maksimum ölçüm yükü | 200N. |
|---|---|
| Yük çözünürlüğü | 0.01N. |
| Maksimum Vuruş | 600 mm. |
| Test hızı | 50 ila 500 mm /MIN arasında sürekli olarak ayarlanabilir. |
| Test voltajı regülasyonu | 0 ila 1,5KV arasında ayarlanabilir. |
| Güç kaynağı gerilimi | AC220V±%10, 50Hz; |
|---|---|
| GAZ BASINCI | 10kpa ila 50kpa; |
| doğruluk | ±0,1 m/sn. |
| Alev yayılma süresi | 0 ila 99 dakika 99 saniye arasında ayarlanabilir. |
| Yanma süresi | 0 ila 99 dakika 99 saniye arasında ayarlanabilir. |
| Meme iç çapı | 9,6 mm; |
|---|---|
| Hava besleme modu | Fan tarafından otomatik hava beslemesi, hava besleme süresi: 60 saniye. |
| Besleme havası hızı | 1,5 M/S; |
| Elektronik anemometre | Test aralığı 0 ila 8M/S |
| TES termometresi | Ölçüm aralığı 0 ila 1300°C, doğruluk 0,1°C |