| Napięcie robocze | AC 380 V ± 10%, 50 Hz |
|---|---|
| Zużycie energii | 3kW |
| Zakres pomiaru ciśnienia w piecu | 0-100Pa Dokładność pomiaru: ≤±3Pa |
| Szybkość przepływu powietrza | 0-50m/min Dokładność pomiaru: ≤±0,5 m°/min |
| Źródło gazu spalania | propan, gaz skroplony |
| Automatyczna kontrola natężenia promieniowania | W/m2@340nm(420nm)(300-400nm) |
|---|---|
| Temperatura tablicy (BPT) | 40-110 ℃ ± 2 ℃ |
| Czarna temperatura standardowa (BST) | 40 do 120 ℃ ± 2 ℃ |
| Kontrola czasu przejścia światła i ciemności | Czas cyklu można dowolnie ustawić |
| Ciśnienie natryskiwania | 1,0 kgf/cm² |
| Kąt obrotu jest | Regulacja w zakresie 45°, 60° i 90° w lewo i w prawo |
|---|---|
| Prędkość obrotu jest | Regulowane od 10 do 60 razy na minutę |
| Liczniki automatyczne | 6, licząc osobno |
| Sześć ładunków | 10N i sześć obciążeń 5N |
| Prąd obciążenia wynosi | 0,5 do 25A |
| Gęstość optyczna | Nastawny |
|---|---|
| Temperatura | RT do 200 ℃ |
| Źródło światła | Żarówka na podczerwień |
| Umieść tacę z materiałem testowym | Obróć tacę (8-10 obr./min) |
| Regulator czasowy | 0 do 999 godzin |
| Maksymalne obciążenie pomiarowe | 200N. |
|---|---|
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 N. |
| Maksymalny skok | 600 mm. |
| Prędkość testu | Płynna regulacja od 50 do 500 mm /MIN. |
| Regulacja napięcia testowego | Regulowane w zakresie od 0 do 1,5 KV. |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm |
|---|---|
| Platen Flacjness | ≤0,03 mm |
| Prędkość obrotowa | 40 obr./min |
| <= 5% PPHM | <= 5% PPHM |
| Szczegóły pakowania | drewniane skrzynie |
| Wskaźnik deformacji | Dokładność pomiaru <0,001 mm |
|---|---|
| Mikrometr | 0,001 mm |
| Wymagania dotyczące temperatury środowiska testowego | 23 ℃ ± 5 ℃ |
| Wymagania dotyczące wilgotności w środowisku testowym | 50% ± 5% |
| Zasilacz | 220 V 50 Hz |
| Maksymalne obciążenie pomiarowe | 200N. |
|---|---|
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 N. |
| Maksymalny skok | 600 mm. |
| Prędkość testu | Płynna regulacja od 50 do 500 mm /MIN. |
| Regulacja napięcia testowego | Regulowane w zakresie od 0 do 1,5 KV. |
| Napięcie zasilania | AC220V±10%, 50Hz; |
|---|---|
| CIŚNIENIE GAZU | 10 kpa do 50 kpa; |
| dokładność jest | ±0,1m/sek. |
| Czas uwolnienia płomienia | Można ustawić od 0 do 99 minut i 99 sekund. |
| Czas spalania | Można ustawić od 0 do 99 minut i 99 sekund. |
| Średnica wewnętrzna dyszy | 9,6 mm; |
|---|---|
| Tryb nawiewu | Automatyczny dopływ powietrza przez wentylator, czas nawiewu: 60 sekund. |
| Prędkość powietrza nawiewanego | 1,5 M/S; |
| Anemometr elektroniczny | Zakres testowy 0 do 8M/S |
| Termometr TES | Zakres pomiarowy 0 do 1300℃, dokładność 0,1℃ |