| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8334 |
| Władza | Elektroniczny |
| uchwyty | 6 Grupa |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Dokładność | 2% |
| napięcie | 220 V |
| Czas | 0-999 godzin można ustawić dowolnie |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Numer modelu | DX8341 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8539 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | Daxian |
| Numer modelu | DX8388 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8425 |
| Władza | Elektroniczny |
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
|---|---|
| Maksymalny udar | 800mm |
| Prędkość testowa | 50 ~ 500 mm/min |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 60 cm 36 cm 175 cm |
| Opcje pomiaru | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) |
|---|---|
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
| Maksymalny skok (w tym osprzęt) | 800 mm |
| Prędkość testu | 50 ~ 500 mm/min (regulowane) |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm, 500 ± 1,0 mm |
| Napięcie wejściowe | AC 220 v |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | AC 0-20 KV |
| Pojemność elektryczna | 1,5 kVA |
| Metoda badania | przerywany łuk, ciągły łuk |
| Prąd testowy | 10MA-20MA-30MA-40MA Opcjonalnie |
| Kąt zginania | ±90° |
|---|---|
| Zakres zliczania | 0-9999 |
| Moc silnika | 1,1 kW |
| Masa maszyny testującej wynosi | około 210 kilogramów |
| Szybkość gięcia | <60 razy/min |