| Zakres ruchu wynosi | 2 do 50 mm lub do negocjacji |
|---|---|
| Prędkość testu | 3 do 180 obr./min |
| Rampy nośne (g) | 10,20,50,100,200,500 g |
| Woltaż | 220 V |
| Obciążenia | 10,20,50,100,200,500 g (możliwość dostosowania do wymagań klienta) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8362 |
| Władza | Elektroniczny |
| Rozmiar laboratorium spalania | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Numer modelu | dx |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Władza | 45 kW |
| Dokładność | ≤ 3% |
| napięcie | 380v |
| Standard | IEC62730: 2024, GBT22079, IEC62217-2012 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8369 |
| Zasilanie | AC220V±10% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Numer modelu | CF8329 |
| Opcje pomiaru | 200 kg, 500 kg, 1000 kg (1T), 2000 kg (2T), 5000 kg (5T) Opcjonalnie |
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
| Maksymalny skok | 800mm |
| Gwarancja | 5 Year |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | 45 kW |
| Dokładność | 0,5 |
| Palnik | Długość 35 mm, średnica wewnętrzna: 0,5 mm |
|---|---|
| tandard do zapalenia płomieni | wysokość płomienia 12mm |
| Prędkość ogrzewania | 23,5 S przy 100-700 ℃ |
| Objętość komory testowej | 0,5M3, gł.×szer.×wys.: 60×95×90 cm |
| Wymiary zewnętrzne | gł. × szer. × wys.: 61 × 120 × 105 cm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | Daxian |
| Moc | Elektroniczny |
| Napięcie testowe | Bezstopniowa regulacja 100 V-6000 V |
|---|---|
| Stabilność napięcia | ± 1% |
| Standard | IEC 60587 |
| Moc | 6000 kW |
| Dokładność | 0,5% |