| Hareket aralığı | 2 ila 50 mm veya tartışılabilir |
|---|---|
| Test hızı | 3 ila 180 devir/dakika |
| Yük taşıyan rampalar (g) | 10,20,50,100,200,500 gr |
| Gerilim | 220V |
| Yük ağırlıkları | 10,20,50,100,200,500 gr (müşteri isteğine göre özelleştirilebilir) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8362 |
| Güç | Elektronik |
| Yanma laboratuvar boyutu | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Model Numarası | dx |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Güç | 45 kw |
| Doğruluk | ≤ %3 |
| Voltaj | 380v |
| Standart | IEC62730: 2024, GBT22079, IEC62217-2012 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8369 |
| Güç kaynağı | AC220V±10% |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF8329 |
| Ölçüm Seçenekleri | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) İsteğe bağlı |
| Yük çözünürlüğü | 0.01kg |
| Maksimum strok | 800mm |
| Garanti | 5 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | 45kw |
| Kesinlik | 0.5 |
| Brülör | 35 mm uzunluğunda, iç çapı: 0,5 mm |
|---|---|
| Alevleri ateşlemek için Tandard | alev yüksekliği 12mm |
| Isıtma hızı | 100-700 ° C'de 23,5S |
| Test odası hacmi | 0,5M³, d×g×y: 60×95×90cm |
| Dış boyutlar | d×g×y: 61×120×105cm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | Daxian |
| Güç | Elektronik |
| Test voltajı | 100V-6000V kademesiz ayarlanabilir |
|---|---|
| Voltaj stabilitesi | ±% 1 |
| Standart | IEC 60587 |
| Güç | 6000KW |
| Kesinlik | % 0.5 |