| Het bewegingsbereik is | 2 tot 50 mm of bespreekbaar |
|---|---|
| Testsnelheid | 3 tot 180 tpm/min |
| Draagbruggen (g) | 10,20,50,100,200,500 gr |
| Spanning | 220V |
| Gewichten laden | 10,20,50,100,200,500 g (aanpasbaar volgens klantvereisten) |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8362 |
| Vermogen | Elektronisch |
| Grootte verbrandingslaboratorium | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Modelnummer | DX |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Vermogen | 45 kW |
| Nauwkeurigheid | ≤ 3% |
| Spanning | 380V |
| Standaard | IEC 62730:2024, GBT22079, IEC62217-2012 |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8369 |
| Voeding | AC220V ± 10% |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF8329 |
| Opties voor metingen | 200 kg, 500 kg, 1000 kg (1T), 2000 kg (2T), 5000 kg (5T) facultatief |
| Ladingsresolutie | 00,01 kg |
| Maximale slagkracht | 800MM |
| Garantie | 5 jaar |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM, software -re -engineering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | 45 kW |
| Nauwkeurigheid | 0,5 |
| Brander | 35 mm lang, binnendiameter: 0,5 mm |
|---|---|
| Tandard voor het ontsteken van vlammen | Vlamhoogte 12 mm |
| Verwarmingssnelheid | 23.5S bij 100-700 °C |
| Volume testkamer | 0.5M3, d×w×h: 60×95×90cm |
| Externe dimensies | d×w×h: 61×120×105 cm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM, software -re -engineering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| brand name | Daxian |
| Stroom | Elektronisch |
| Testspanning | Stepless regelbaar van 100V-6000V |
|---|---|
| Spanningsstabiliteit | ± 1% |
| Standaard | IEC 60587 |
| Stroom | 6000KW |
| Nauwkeurigheid | 0,5% |