| Spanning | 220 V |
|---|---|
| Het verwarmen stroom | de stroom is tussen 120 en 150 A ((960°C) |
| Temperatuurmeting | 0.5 mm gewapende fijndraad thermocouple |
| Volume testkamer | 0,5M³, D60x B95xH 90cm |
| gloeiende draad | Een ring met een diameter van 4,0 mm is gemaakt van nikkel/chroomdraad |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8335A |
| Vermogen | Elektronisch |
| Keyword | Radiant Plate Flame Spread Tester |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF7119 |
| Standaard | GB/T 15171, ASTM D3078 |
| Toepassing | van verpakkingszakken, flessen, tubes, blikken |
| Functie | geschikt voor de afdichtingstest |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Vermogen | 1000V |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Modelnummer | CF8498A |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8686 |
| Vermogen | 750 W |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Modelnummer | DX8352 |
| Garantie | 1-5Years |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM, softwarere-engineering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Stroom | 6000W |
| Belasting ontledingsgraad | 1/100.000 |
|---|---|
| Bevestigingsnauwkeurigheid | ≤0,5% |
| Testsnelheid | 0,1-500 mm/min (kan willekeurig op de computer worden ingesteld) |
| Proefslag | 400, 500 (kan worden verhoogd volgens de eisen van de klant) |
| Testbreedte | 40 cm (kan worden uitgebreid volgens de eisen van de klant) |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF7183 |
| Vermogen | Elektronisch |
| Maximale belasting | Kies uit 5000,10000 KG |
| Klasse van nauwkeurigheid | niveau 0,5 |