| Temperatuur | 15-35°C |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid | niet meer dan 85% RV |
| Atmosferische druk | 86-106 MPa |
| Diëlektrische spanning | AC 220V |
| Reactief vermogen | 3 kW |
| Nauwkeurigheid | ±0,5(±1%) |
|---|---|
| Controlesysteem | AC-reductiemotor met variabele frequentie |
| . Weergave | Het grote LCD Scherm |
| Hartinfarct | 1000mm (Klantgericht) |
| Testsnelheid; | 12-200 mm/min (constante snelheid |
| Voedingsspanning (V) | 220±20% |
|---|---|
| Maximale stroom | 5A |
| Stroom | 1,5 kW |
| Capaciteit opties | 2,5,10,20,50,100,200 kg |
| De nauwkeurigheid van de krachtmeting is | Binnen ± 0,5% van de aangegeven waarde |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF8363 |
| Standaard | SAEJ1128-2000 |
| Model | DX8363 |
| Gewicht | 100kg |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, OBM, ODM, Software reengineering |
| Modelnummer | CF8349 |
| Standaard | IEC 60332-3 |
| Keyword | Kabelverbranding |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF7116 |
| Standaard | JIS R3205:1989,ISO/DIS125421 12543-6:1997 |
| Invalhoogte bereik | 0-2000 mm verstelbaar |
| Sample rack mass | 15 g+1 g |
|---|---|
| Thermokoppel | Geïsoleerd nikkel-chroom gepantserd 3 mm |
| De spanningsstabiliteit | ≤ ± 1% |
| Thermometer | 0-1000 ± 2% |
| Tijdbereik | 0 tot 99 uur |
| Stijl | Microcomputergestuurd, portaaltype |
|---|---|
| Maximale testkracht | 100kN (10T) |
| Bereik testkracht | De Verordening van de Steplesssnelheid |
| Testbereik | 1%-100%FS |
| Nauwkeurigheid van testkracht; | Plus of Minus 1% |
| Temperatuurbereik bad op hoge temperatuur | RT tot 250℃ |
|---|---|
| Het vochtigheidsbereik van het lagetemperatuurbad is | -50℃ tot RT |
| Impacttemperatuur van de testkamer | Hoge temperatuur 50-200 |
| Lage temperatuur | -10℃ tot -40℃ |
| Verwarmingstijd | RT-250 ℃ gedurende 60 minuten |
| Voeding | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Specificaties van de stalen bal | (33 g, 50 g, 64 g, 95 g, 110 g, 134 g, 226 g) 1 elk |
| Stroom | 2,5 kW |
| Impacthoogtebereik | Instelbaar van 0 tot 2000MM |
| Controledoos | De scheidbare elektromagneet wordt vanaf de onderkant geïnstalleerd. |