| Temperatura | 15-35 ℃ |
|---|---|
| wilgotność względna | nie więcej niż 85% wilgotności względnej |
| Ciśnienie atmosferyczne | 86-106 MPa |
| Napięcie dielektryczne | AC 220V |
| Moc bierna | 3kw |
| Dokładność | ±0,5(±1%) |
|---|---|
| Układ sterowania | Silnik przekładniowy o zmiennej częstotliwości prądu przemiennego |
| . Wyświetlacz | Duży ekran LCD |
| Udar | 1000 mm (konfigurowalny) |
| Prędkość testowa; | 12-200 mm/min (stała prędkość |
| Napięcie zasilania (V) | 220±20% |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 5a |
| Moc | 1,5 kW |
| Opcje pojemności | 2,5,10,20,50,100,200 kg |
| Dokładność pomiaru siły wynosi | W granicach ± 0,5% wskazanej wartości |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Numer modelu | CF8363 |
| Standard | Saej1128-2000 |
| Model | DX8363 |
| Waga | 100 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, OBM, ODM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8349 |
| Standard | IEC60332-3 |
| Słowo kluczowe | Spalanie kablowe |
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF7116 |
| Standard | JIS R3205: 1989, ISO/DIS125421 12543-6: 1997 |
| Zakres wysokości uderzenia | 0-2000 mm regulowany |
| Masa stojakowa próbki | 15g+1g |
|---|---|
| Termoelement | Izolowany niklowo-chromowy zbrojony 3mm |
| Stabilność napięcia | ≤ ± 1% |
| Termometr | 0-1000±2% |
| Zakres czasu | 0 do 99 godzin |
| Styl | Sterowany mikrokomputerem, typu bramowego |
|---|---|
| Maksymalna siła testowa | 100kN (10T) |
| Zakres siły testowej | Bezstopniowa regulacja prędkości |
| Zakres testowy | 1%-100%FS |
| Dokładność siły testowej; | Plus lub minus 1% |
| Zakres temperatur kąpieli wysokotemperaturowej | RT do 250℃ |
|---|---|
| Zakres wilgotności kąpieli niskotemperaturowej wynosi | -50℃ do RT |
| Temperatura uderzenia komory badawczej | Wysoka temperatura 50-200 |
| Niska temperatura | -10 ℃ do -40 ℃ |
| Czas ogrzewania | RT-250℃ przez 60 minut |
| Zasilacz | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Dane techniczne kulki stalowej | (33g, 50g, 64g, 95g, 110g, 134g, 226g) 1 sztuka |
| Moc | 2,5 kW |
| Zakres wysokości uderzenia | Regulacja w zakresie od 0 do 2000 mm |
| Skrzynka kontrolna | Oddzielny elektromagnes montowany jest od dołu. |