| Cel i zgodność | Testuje wytrzymałość na ściskanie kartonów opakowaniowych, symulując ciśnienie układania podczas log |
|---|---|
| Obciążenie i dokładność | Standardowy udźwig 2 ton (opcjonalnie 5 ton), rozdzielczość 1/50 000 i dokładność ± 1% dla wiarygodn |
| Komora badawcza do dostosowania | Standardowa przestrzeń 1200×1200×1000mm, z opcjonalną komorą 1500×1500×1800mm dla opakowań wielkogab |
| Regulowana prędkość testowa | Zakres prędkości 0,001 ~ 200 mm/min, obsługujący wiele trybów testowych dla różnych standardów i zas |
| Struktura i instalacja | Wymiary jednostki głównej 195×120×198cm, waga 1238kg, ze stabilną, wytrzymałą ramą zapewniającą dużą |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, OBM, ODM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8788 |
| Standard | UL790, ASTM E 108 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Funkcja | do testu siły wstawiania i siły wyciągania |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Numer modelu | CF9253 |
| Funkcja | Długoterminowy test na ciśnienie i plastikowe i kompozytowy test rozerwania rur |
| Zakres regulacji temperatury | Temperatura pokojowa ~ 95 ℃ |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 16MPA (arbitralne ustawienie) |
| napięcie | 220 V |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne | 800 l W700 1350 mm h |
| Masa elektrody | ±0,25% |
| Elektroda | Masa elektrody |
| napięcie wejściowe | AC 220 v |
| Przełączanie jednostek | Kg, Nf, Lbf |
|---|---|
| Prędkość testowa wynosi | Prędkość testu można regulować w zakresie od 5 do 30 razy na minutę |
| Skok testowy | 0-60 mm (bez osprzętu) |
| Obciążenie testowe to | 50 kg |
| Szczegóły pakowania | drewniane skrzynie |
| Zasilacz | 220 V |
|---|---|
| Prędkość testu | 1-10 razy na minutę, regulowana ręcznie |
| Tryb sterowania | Ustawienie ekranu dotykowego, bezpośrednie działanie, prosta i wygodna obsługa |
| Stacja badawcza | Może testować 2 próbki jednocześnie, z 4 przyciskami dla każdej próbki |
| Waga | Około 60kg |
| . Aplikacja | Przeznaczony do badania różnych przewodów metalowych (np. drutów miedzianych i aluminiowych), umożli |
|---|---|
| Zakres testów | Opcjonalna nośność od 10 kg do 100 kg, aby spełnić różnorodne wymagania testowe. |
| Rezolucja | Rozdzielczość siły z dokładnością do 0,01 kg, zapewniająca dokładny pomiar subtelnych zmian siły. |
| 4. Opcje udaru | Maksymalny skok (bez osprzętu) wynosi 150 mm, dostępne są opcjonalne konfiguracje 250 mm lub 500 mm. |
| System wyświetlania | Wyposażony w cyfrowy wyświetlacz tubowy o wymiarach 15 mm × 85 mm; obsługuje funkcję zatrzymania war |
| Gwarancja | 1-5 lat |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 6000 W |
| Numer modelu | CF8383 |
|---|---|
| Prąd grzania | Prąd ma od 120 ~ 150a (960 ℃) |
| Urządzenie do pomiaru temperatury | 0,5 mm opancerzona termopara drutu |
| Objętość komory testowej | 0,5 m³, D60x W95xh 90 cm |
| Świecący drut | Pierścień o średnicy 4,0 mm jest wykonany z drutu niklu/chromu |