| Amaç ve Uyumluluk | GB 4857.4 standardına tam uygun olarak lojistik sırasında istifleme basıncını simüle ederek ambalaj |
|---|---|
| Yük ve Doğruluk | Güvenilir test verileri için 1/50.000 çözünürlük ve ±%1 hassasiyetle standart 2 ton kapasite (isteğe |
| Özelleştirilebilir test odası | Standart 1200×1200×1000mm alan, büyük boyutlu paketler için isteğe bağlı 1500×1500×1800mm hazneli. |
| Ayarlanabilir Test Hızı | Hız aralığı 0,001~200 mm/dak, farklı standartlar ve uygulamalar için birden fazla test modunu destek |
| Yapı ve Kurulum | Ana ünite boyutu 195×120×198 cm, ağırlık 1238 kg, testler sırasında yüksek sertlik için sağlam, ağır |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, OBM, ODM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8788 |
| Standart | Ul790, ASTM E 108 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Görev | Ekleme kuvveti ve çekme kuvveti testi için |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF9253 |
| Görev | Uzun süreli basınç ve plastik boru ve kompozit boru patlaması testi |
| Sıcaklık kontrol aralığı | oda sıcaklığı ~ 95 ℃ |
| Basınç aralığı | 0 ~ 16MPA (keyfi ayar) |
| Voltaj | 220v |
|---|---|
| Dış boyutlar | 800 L W700 1350mm H |
| Elektrot Ağırlığı | ±%0,25 |
| Elektrot | Elektrot Ağırlığı |
| Giriş Voltajı | AC 220 v |
| Birim değiştirme | Kgf, Nf, Lbf |
|---|---|
| Test hızı | Test hızı dakikada 5 ila 30 kez ayarlanabilir |
| Test vuruşu | 0-60mm (fikstürler hariç) |
| Test yükü | 50kg |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar |
| Güç kaynağı | 220V |
|---|---|
| Test hızı | Dakikada 1-10 kez, manuel olarak ayarlanabilir |
| Kontrol modu | Dokunmatik ekran ayarı girişi doğrudan eylem, basit ve rahat çalışma |
| Test istasyonu | Her örnek için 4 düğme ile 2 örneği aynı anda test edebilir |
| Ağırlık | Yaklaşık 60kg |
| . Başvuru | Numunelerin çekme mukavemetini, uzamasını, bükülme performansını ve stres direncini değerlendirebile |
|---|---|
| Test aralığı | Çeşitli test gereksinimlerini karşılamak için 10 kg'dan 100 kg'a kadar isteğe bağlı yük kapa |
| Çözünürlük | 0,01 kg kadar hassas kuvvet çözünürlüğü, ince kuvvet değişikliklerinin doğru ölçümünü sağlar. |
| 4. Vuruş Seçenekleri | Maksimum strok (fikstürler hariç) 150 mm'dir; isteğe bağlı 250 mm veya 500 mm konfigürasyonlar m |
| Görüntüleme Sistemi | 15mm × 85mm dijital tüp ekranıyla donatılmıştır; çekme kuvveti okumaları ve uzama değerlerinin doğru |
| Garanti | 1-5 yaş |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 6000W |
| Model Numarası | CF8383 |
|---|---|
| ısıtma akımı | Akım 120 ~ 150A (960 ℃) |
| Sıcaklık ölçüm cihazı | 0.5mm zırhlı ince tel termokupl |
| Test odası hacmi | 0.5m³, D60X W95XH 90cm |
| Parlayan tel | Nikel/krom telden 4,0mm çapında bir halka yapılır |