| Voltaj | 220v |
|---|---|
| ısıtma akımı | Akım 120 ~ 150A (960 ℃) |
| Sıcaklık ölçüm cihazı | 0.5mm zırhlı ince tel termokupl |
| Test odası hacmi | 0.5m³, D60X W95XH 90cm |
| Parlayan tel | Nikel/krom telden 4,0mm çapında bir halka yapılır |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8335A |
| Güç | Elektronik |
| Anahtar Kelime | Işıklı plaka alev yayılma testi |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF7119 |
| Standart | GB/T 15171, ASTM D3078 |
| Uygulama | ambalaj torbaları, şişeler, tüpler, kutular |
| Görev | Sızdırmazlık testi için uygun |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 1000V |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8498A |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8686 |
| Güç | 750W |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Model Numarası | DX8352 |
| Garanti | 1-5 yaş |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM, Yazılımın yeniden yapılandırılması |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 6000W |
| Yük ayrıştırma derecesi | 1/100.000 |
|---|---|
| Yük doğruluğu | ≤0,5 |
| Test hızı | 0,1-500 mm/dak (bilgisayarda isteğe göre ayarlanabilir) |
| Test vuruşu | 400, 500 (Müşteri isteğine göre artırılabilir) |
| Test Genişliği | 40cm (müşteri isteğine göre genişletilebilir) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF7183 |
| Güç | Elektronik |
| Maksimum yük | 5000.10000 kg arasından seçim yapın |
| Doğruluk sınıfı | Seviye 0.5 |