| napięcie | 220 V |
|---|---|
| Prąd grzania | Prąd ma od 120 ~ 150a (960 ℃) |
| Urządzenie do pomiaru temperatury | 0,5 mm opancerzona termopara drutu |
| Objętość komory testowej | 0,5 m³, D60x W95xh 90 cm |
| Świecący drut | Pierścień o średnicy 4,0 mm jest wykonany z drutu niklu/chromu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8335A |
| Władza | Elektroniczny |
| Słowo kluczowe | Certyfikator rozprzestrzeniania się płomienia na płytce promieniującej |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Numer modelu | CF7119 |
| Standard | GB/T 15171, ASTM D3078 |
| Zastosowanie | worków opakowaniowych, butelki, rur, puszek |
| Funkcja | Nadaje się do testu uszczelnienia |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 1000 V |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8498A |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8686 |
| Władza | 750 W |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Numer modelu | DX8352 |
| Gwarancja | 1-5 lat |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Moc | 6000 W |
| Stopień rozkładu ładunku | 1/100 000 |
|---|---|
| Dokładność obciążenia | ≤0,5% |
| Prędkość testu | 0,1-500 mm/min (można dowolnie ustawić na komputerze) |
| Skok testowy | 400, 500 (można zwiększyć zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Szerokość testu | 40 cm (można poszerzyć zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Numer modelu | CF7183 |
| Władza | Elektroniczny |
| Maksymalne obciążenie | Wybierz w granicach 5000 10000 kg |
| Klasa dokładności | Poziom 0,5 |