| Palnik | Średnica gardzieli wynosi Φ0,19 ± 0,02 mm, długość 75 mm, średnica otworu wylotowego mieszanego gazu |
|---|---|
| Osprzęt | Można go dowolnie regulować i nadaje się do różnych próbek |
| Wysokość płomienia | Regulowana od 10 do 50 mm |
| Czas zapłonu | Od 0 do 99,99 sekund |
| Zakres czasu | Od 0 do 99,99 sekund |
| Całkowita pojemność sprzętu | 3KVA na stację roboczą |
|---|---|
| Napięcie zasilania urządzenia | 220 V ± 15%, 50 Hz |
| Napięcie wyjściowe | ≤12 V |
| Przekładnik prądowy | Współczynnik transformacji wynosi 1000/5A, a dokładność wynosi 0,2 stopnia |
| Zakres czasowy przekaźnika czasowego | 0,01 s–99,99 s |
| Zasilanie działające | AC 380 V ±10%, 50 Hz; pobór mocy: 3kW |
|---|---|
| Zakres pomiaru ciśnienia w piecu | 0–100Pa, dokładność pomiaru: ≤ ±3Pa |
| Zakres przepływu powietrza 0–50m³/min, dokładność pomiaru | ≤ ±0,5m3/min |
| Źródło gazów spalinowych | Propan, skroplony gaz naftowy |
| Zakres przepływu gazu | 0–100 l/min, dokładność pomiaru: klasa 2,5 |
| Numer modelu | CF8467 |
|---|---|
| Władza | 600 W, elektroniczny |
| napięcie | 220 V |
| Zastosowanie | Testy z tworzywa sztucznego |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Nazwa produktu | tester upadków |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Władza | 100w |
| Zasilanie | 220v±10% |
| Dokładność | ± 1% |
| Funkcja | standardy testu wydajności płomienia dla hełmów bezpieczeństwa |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF7177 |
| Władza | Elektroniczny |
| Standard | FZ/T01042 GB/T 12703 itp. |
| Źródło gazu | Gaz propan o czystości ≥95% |
|---|---|
| Układ fotoelektryczny | Źródłem światła jest żarówka. |
| Moc | 15W, napięcie: 6V |
| Płonąca lampa | Bunsen Burner |
| Zakres pomiaru gęstości dymu | 0 do 100% |
| Zakres temperatur | -20℃, -40℃, -50℃, -65℃ do +130℃ |
|---|---|
| Wilgotność | ±2,5% |
| Wahania temperatury są | ± 0,5 ℃ |
| Szczegóły pakowania | drewniane skrzynie |
| Czas dostawy | 10 dni roboczych |
| Jednorodność temperatury | ± 2,5 ℃ |
|---|---|
| Błąd timera nie może przekraczać | 1 sekunda/godz |
| Wysokość płomienia | Regulacja w zakresie od 20 mm ± 2 mm do 175 mm ± 1 mm |
| Czas zapłonu | Regulowany w zakresie od 0 do 999,9 s ± 0,1 s |
| Czas spalania | 0-999,9 s ± 0,1 s, nagrywanie automatyczne, pauza ręczna |