| مشعل | قطر گلو 0.02±0.19 میلی متر، طول 75 میلی متر، قطر سوراخ خروجی گاز مخلوط Φ1.7 و سوراخ ورودی هوا 4 × Φ4 |
|---|---|
| فیکسچر | می توان آن را آزادانه تنظیم کرد و برای نمونه های مختلف مناسب است |
| ارتفاع شعله | قابل تنظیم از 10 تا 50 میلی متر |
| زمان اشتعال | 0 تا 99.99 ثانیه |
| محدوده زمان بندی | 0 تا 99.99 ثانیه |
| ظرفیت کل تجهیزات | 3KVA در هر ایستگاه کاری |
|---|---|
| ولتاژ منبع تغذیه تجهیزات | 220 ولت 15 ٪ ، 50Hz |
| ولتاژ خروجی | ≤12 ولت |
| ترانسفورماتور جریان | نسبت تبدیل 1000/5A و دقت 0.2 درجه است |
| محدوده زمان بندی رله زمانی | 0.01s-99.99s |
| منبع تغذیه کار | AC 380 ولت ± 10٪، 50 هرتز؛ مصرف برق: 3 کیلو وات |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری فشار کوره | 0-100Pa، دقت اندازه گیری: ≤ ±3Pa |
| محدوده جریان هوا 0-50m³/min، دقت اندازه گیری | ≤ ±0.5m³/min |
| منبع گاز احتراق | پروپان ، گاز نفتی مایع |
| محدوده جریان گاز | 0-100 لیتر در دقیقه، دقت اندازه گیری: کلاس 2.5 |
| شماره مدل | cf8467 |
|---|---|
| قدرت | 600W ، الکترونیکی |
| ولتاژ | ۲۲۰ ولت |
| برنامه | آزمایش پلاستیکی |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| brand name | CHENGFENG |
| نام محصول | تست قطره |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| قدرت | 100 وات |
| منبع برق | 220v±10% |
| دقت | ±1% |
| عملکرد | استانداردهای تست عملکرد بازدارنده شعله برای کلاه ایمنی |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| شماره مدل | CF7177 |
| قدرت | الکترونیکی |
| استاندارد | FZ/T01042 GB/T 12703 و غیره |
| منبع گاز | گاز پروپان با خلوص ≥95% |
|---|---|
| سیستم فوتوالکتریک | منبع نور یک لامپ است. |
| قدرت | 15 وات، ولتاژ: 6 ولت |
| لامپ سوزان | مشعل بونسن |
| دامنه اندازه گیری چگالی دود | 0 تا 100% |
| دامنه دما | -20℃، -40 درجه سانتیگراد، -50 درجه سانتیگراد، -65 درجه سانتیگراد تا +130 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت | 2.5% ± |
| نوسان دما است | ± 0.5 ℃ |
| جزئیات بسته بندی | کیس های چوبی |
| زمان تحویل | 10 روز کاری |
| یکنواختی دما | ± 2.5 ℃ |
|---|---|
| خطای تایمر نباید بیشتر شود | 1 ثانیه / ساعت |
| ارتفاع شعله | قابل تنظیم از 20mm±2mm تا 175mm±1mm |
| زمان اشتعال | قابل تنظیم از 0 تا 0.1 ± 999.9 ثانیه |
| مدت زمان سوختن | 0-999.9s±0.1s، به طور خودکار ضبط می شود، به صورت دستی متوقف می شود |