| Brander | De keeldiameter is Φ0,19 ± 0,02 mm, de lengte is 75 mm, de diameter van het gemengde gasuitlaatgat i |
|---|---|
| Richtsel | Het kan vrij worden aangepast en is geschikt voor verschillende monsters |
| Vlamhoogte | Verstelbaar van 10 tot 50 mm |
| Ontstekingstijd | 0 tot 99,99 seconden |
| Tijdbereik | 0 tot 99,99 seconden |
| Totale uitrustingscapaciteit | 3KVA per werkstation |
|---|---|
| Voedingsspanning apparatuur | 220V±15%, 50Hz |
| Uitgangsspanning | ≤12V |
| Huidige transformator | De transformatieverhouding is 1000/5A en de nauwkeurigheid is 0,2 graad |
| Tijdrelais timingbereik | 0,01s-99,99s |
| Werkende voeding | Wisselstroom 380 V ±10%, 50 Hz; stroomverbruik: 3kW |
|---|---|
| Meetbereik ovendruk | 0–100Pa, meetnauwkeurigheid: ≤ ±3Pa |
| Luchtstroombereik 0–50 m³/min, meetnauwkeurigheid | ≤ ±0,5 m³/min |
| Verbrandingsgasbron | Propaan, vloeibaar petroleumgas |
| Gasstroombereik | 0–100 l/min, meetnauwkeurigheid: klasse 2.5 |
| Modelnummer | CF8467 |
|---|---|
| Vermogen | 600W, elektronisch |
| Spanning | 220 V |
| Sollicitatie | Kunststofproeven |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Productnaam | dalingsmeetapparaat |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Vermogen | 100 W |
| Voeding | 220v±10% |
| Nauwkeurigheid | ±1% |
| Functie | normen voor het testen van de vlamvertragende prestaties van veiligheidshelmen |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF7177 |
| Vermogen | Elektronisch |
| Standaard | FZ/T01042 GB/T 12703, etc |
| Gasbron | Propaangas met een zuiverheid van ≥95% |
|---|---|
| Foto-elektrisch systeem | De lichtbron is een gloeilamp. |
| Stroom | 15W, spanning: 6V |
| Brandlamp | Bunsen -brander |
| Rookdichtheid meetbereik | 0 aan 100% |
| Temperatuurbereik | -20℃, -40℃, -50℃, -65℃ tot +130℃ |
|---|---|
| Vochtigheid | ±2.5% |
| De temperatuurschommelingen zijn | ±0,5℃ |
| Verpakking Details | Houten kisten |
| Levertijd | 10 werkdagen |
| Temperatuuruniformiteit | ±2,5℃ |
|---|---|
| De timerfout mag niet groter zijn dan | 1 seconde/u |
| Vlamhoogte | Verstelbaar van 20 mm ± 2 mm tot 175 mm ± 1 mm |
| Ontstekingstijd | Instelbaar van 0 tot 999,9s±0,1s |
| Brandduur | 0-999,9s±0,1s, automatisch opgenomen, handmatig gepauzeerd |