| Testapparatuur | 3 groepen |
|---|---|
| Temperatuur | kamertemperatuur aan 300℃ |
| Gewichten | drie elk van 50 g, 100 g, 200 g, 500 g en 1000 g |
| Grootte | Japanse Mitotoyo 0,01/10mm |
| Materiaal binnendoos | SUS#304 roestvrij staal |
| Ampèremeternauwkeurigheid | ±1% |
|---|---|
| Testpercentage | 1~30 keer/min kan vooraf worden ingesteld |
| Stroombelasting | 0-25A |
| Meetbereik | 0.0110mm |
| Proefsnelheid | 25MHz |
| Hoogte van de val | 3001500mm |
|---|---|
| Hoogte weergavemethode | Digitaal |
| Valhoogtefout | ±10 |
| Verlaagde vloer medium | stalen plaat |
| Hoogteverstelling | Motor aandrijving |
| Elektrode | Dikte 0,5 mm |
|---|---|
| Testvoltage | 100V - 6000V, traploos regelbaar |
| Spanningsregelaar Uitgang | 0 - 250V regelbaar, capaciteit 5KVA |
| Testtransformator | Capaciteit 5KVA, maximale uitgangsspanning AC 6000V (of DC 6000V optioneel) |
| Hoge precisie spanningsstabilisator | Uitgang AC 220V, vermogen 6000W, nauwkeurigheid ±1% |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | CHENFENG |
| Modelnummer | CF9005 |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Modelnummer | CF8036B |
| Vermogen | 500 W |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | ± 5% |
| Tray voor het verzamelen van druppels | 300 mm van het monsterrek |
| Klampen | Hoogte van 500 mm |
| Radiatiemonsterhouder | Inwendige diameter 118 mm, metalen mesh 2,1 * 2,1 mm |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8380 |
| Kracht | Elektronisch |
| De Snelheid van de draaischijfomwenteling | 60r/min |
| warmtebron | Gasbrander met lange buis van 610 mm. |
|---|---|
| Temperatuurmeting | Gepantserde thermometer met een diameter van 2 mm |
| Test de vlamtemperatuur en -tijd | 650 ± 40°C-3 uur/750 ± 40°C-3 uur 950 ± 40°C-3 uur/950 ± 40°C-20 minuten |
| Steekproef | Niet minder dan 1200 mm |
| Testspanning | 200~1000V (instelbaar) |
| Testdruk | ≤64 MPa |
|---|---|
| Testwerkingsgebied | Naadloze stalen cilinders, gewikkelde cilinders |
| Testefficiency | 6 tot 10 stuks per uur (neem 40L als voorbeeld) |
| Werkgasbrondruk | 0,6 MPa |
| Debiet van de werkende gasbron | ≥1m³/min |