| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8334 |
| Vermogen | Elektronisch |
| Grepen | 6de groep |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Nauwkeurigheid | 2% |
| Spanning | 220 V |
| Tijd | 0-999 uur kan willekeurig worden ingesteld |
| Garantie | 1 Jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Modelnummer | DX8341 |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Modelnummer | CF8539 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | Daxian |
| modelnummer | DX8388 |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8425 |
| Vermogen | Elektronisch |
| Laadresolutie | 0,01 kg |
|---|---|
| Maximale slag | 800 mm |
| Testsnelheid | 50~500 mm/min |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 50 ± 0,5 mm |
| Externe afmetingen | 60cm 36cm 175cm |
| Opties voor metingen | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) |
|---|---|
| Laadresolutie | 0,01 kg |
| Maximale slag (inclusief armatuur) | 800 mm |
| Testsnelheid | 50 ~ 500 mm/min (instelbaar) |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 50 ± 0,5 mm, 500 ± 1,0 mm |
| Ingangsspanning | AC 220 V |
|---|---|
| Uitgangsspanning | AC 0-20 KV |
| Elektrische capaciteit | 1,5 kVa |
| Testmethode | intermitterende boog, continue boog |
| Teststroom | 10MA-20MA-30MA-40MA facultatief |
| Buighoek | ±90° |
|---|---|
| Tellende bereik | 0-9999 |
| Motorvermogen | 1,1 kW |
| Het gewicht van de testmachine is | ongeveer 210 kilogram |
| Buigsnelheid | <60 keer/min |