| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8334 |
| Güç | Elektronik |
| sapları | 6 grup |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğruluk | %2 |
| Voltaj | 220v |
| Zaman | 0-999 saat keyfi olarak ayarlanabilir |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Model Numarası | DX8341 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8539 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | Daxian |
| Model Numarası | DX8388 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8425 |
| Güç | Elektronik |
| Yük çözünürlüğü | 0.01Kg |
|---|---|
| Maksimum inme | 800 mm |
| Test Hızı | 50 ~ 500mm/dakika |
| Hız Doğruluğu | 50 ± 0.5 mm |
| Dış boyutlar | 60cm 36cm 175cm |
| Ölçüm Seçenekleri | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) |
|---|---|
| Yük çözünürlüğü | 0.01kg |
| Maksimum strok (fikstür dahil) | 800mm |
| Test hızı | 50~500 mm/dak (ayarlanabilir) |
| Hız doğruluğu | 50 ± 0,5 mm, 500 ± 1,0 mm |
| Giriş Voltajı | AC 220 v |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi | AC 0-20 KV |
| Elektrik kapasitesi | 1,5 kVA |
| Test metodu | aralıklı ark, sürekli ark |
| Test Akımı | 10ma-20ma-30mA-40mA İsteğe bağlı |
| Bükme açısı | ±90° |
|---|---|
| Sayma aralığı | 0-9999 |
| Motor Gücü | 1,1 kW |
| Test makinesinin ağırlığı | yaklaşık 210 kilogram |
| Bükme hızı | <60 kez/dakika |