| Test aparatı | 3 Grup |
|---|---|
| Sıcaklık | oda sıcaklığı 300℃'ye kadar |
| Ağırlıklar | üç adet 50g, 100g, 200g, 500g ve 1000g |
| Ölçek | Japon Mitotoyo 0.01/10mm |
| İç kutu malzemesi | SUS#304 paslanmaz çelik |
| Ampermetre Doğruluğu | ±1% |
|---|---|
| Test oranı | 1 ~ 30 kez/dak önceden ayarlanabilir |
| Mevcut yükleme | 0-25A |
| Ölçüm Aralığı | 0,01-10 mm |
| Örnek hızı | 25MHz |
| Damla Yükseklik Aralığı | 300-1500mm |
|---|---|
| Yükseklik görüntüleme yöntemi | Dijital |
| Düşme yüksekliği hatası | ±10 |
| Düşen zemin ortamı | çelik levha |
| Yükseklik ayarı | Motorlu Sürücü |
| Elektrot | Kalınlık 0,5 mm |
|---|---|
| Test gerilimi | 100V - 6000V, sürekli ayarlanabilir |
| Voltaj Regülatörü Çıkış | 0 - 250V ayarlanabilir, kapasite 5KVA |
| Test Transformatörü | Kapasite 5KVA, maksimum çıkış voltajı AC 6000V (veya DC 6000V isteğe bağlı) |
| Yüksek Hassasiyetli Gerilim Sabitleyici | Çıkış AC 220V, güç 6000W, doğruluk ±%1 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENFENG |
| Model Numarası | CF9005 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8036B |
| Güç | 500W |
|---|---|
| Doğruluk | ±5% |
| Damlacık toplama tepsisi | Örnek raftan 300 mm uzakta |
| Braket | 500mm yükseklik |
| Radyasyon Örnek Tutucu | İç çap 118mm, metal ağ 2.1 * 2.1mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8380 |
| Güç | Elektronik |
| Pikap Dönme Hızı | 60 dev/dak |
| ısı kaynağı | 610mm uzunluğunda tüplü gaz brülörü. |
|---|---|
| Sıcaklık ölçümü | 2mm çaplı zırhlı termometre |
| Alev sıcaklığını ve süresini test edin | 650 ± 40 ° C-3 saat/750 ± 40 ° C-3 saat 950 ± 40 ° C-3 saat/950 ± 40 ° C-20 dakika |
| Örnek | 1200 mm'den az değil |
| Test voltajı | 200~1000V (ayarlanabilir) |
| Test basıncı | ≤64MPa |
|---|---|
| Test kapsamı | Dikişsiz çelik silindirler, yara silindirleri |
| Test verimliliği | Saatte 6 ila 10 parça (örnek olarak 40L alınır) |
| Çalışma gazı kaynağı basıncı | 0.6Mpa |
| Çalışma gazı kaynağı akış hızı | ≥1m³ /dak |