| Aparatura testowa | 3 grupy |
|---|---|
| Temperatura | temperatura pokojowa do 300℃ |
| Wagi | trzy sztuki po 50g, 100g, 200g, 500g i 1000g |
| Skala | Japońskie Mitotoyo 0,01/10mm |
| Materiał pudełka wewnętrznego | Stal nierdzewna SUS#304 |
| Dokładność amperomierza | ± 1% |
|---|---|
| Szybkość testu | Można ustawić 1 ~ 30 razy/min |
| Bieżące ładowanie | 0-25A |
| Zakres pomiarowy | 0,01-10 mm |
| Prędkość próbki | 25MHz |
| Zakres wysokości kropli | 300-1500mm |
|---|---|
| Metoda wyświetlania wysokości | Cyfrowy |
| Błąd wysokości spadku | ±10 |
| Średnia podłoga obniżona | stalowa płyta |
| Regulacja wysokości | Napęd |
| Elektroda | Grubość 0,5 mm |
|---|---|
| Napięcie testowe | 100 V - 6000 V, regulacja płynna |
| Regulator napięcia Wyjście | Regulacja w zakresie 0 - 250 V, moc 5 KVA |
| Transformator testowy | Moc 5KVA, maksymalne napięcie wyjściowe AC 6000V (lub opcjonalnie DC 6000V) |
| Stabilizator napięcia o wysokiej precyzji | Wyjście AC 220V, moc 6000W, dokładność ±1% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENFENG |
| Numer modelu | CF9005 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8036B |
| Władza | 500 W |
|---|---|
| Dokładność | ± 5% |
| Taca na kolekcję kropel | 300 mm od stojaka na próbkę |
| Nawias | Wysokość 500 mm |
| Posiadacz próbki promieniowania | Średnica wewnętrzna 118 mm, metalowa siatka 2,1 * 2,1 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8380 |
| Władza | Elektroniczny |
| Prędkość obrotowa gramofonu | 60r/min |
| Źródło ciepła | Palnik gazowy z rurką o długości 610 mm. |
|---|---|
| Pomiar temperatury | Termometr pancerny o średnicy 2 mm |
| Sprawdź temperaturę i czas płomienia | 650 ± 40°C – 3 godziny/750 ± 40°C – 3 godziny 950 ± 40°C – 3 godziny/950 ± 40°C – 20 minut |
| Próbka | Nie mniej niż 1200 mm |
| Napięcie testowe | 200 ~ 1000 V (regulowane) |
| Presja testowa | ≤64MPa |
|---|---|
| Zakres testowy | Butle stalowe bez szwu, cylindry zwijane |
| Skuteczność badań | 6 do 10 sztuk na godzinę (na przykład 40L) |
| Robocze ciśnienie źródła gazu | 0,6 MPa |
| Robocze natężenie przepływu źródła gazu | ≥1m³/min |