| Sıcaklık | 15-35°C |
|---|---|
| göreceli nem | %85 bağıl nemden fazla değil |
| Atmosfer basıncı | 86-106Mpa |
| Dielektrik voltajı | AC 220V |
| Reaktif güç | 3kw |
| Kesinlik | ±0,5(±%1) |
|---|---|
| kontrol sistemi | AC değişken frekanslı dişli motor |
| . Görüntülemek | Geniş LCD Ekran |
| Felç | 1000mm (özelleştirilebilir) |
| Test hızı; | 12-200 mm/dak (sabit hız |
| Güç kaynağı voltajı (V) | %220±20 |
|---|---|
| Maksimum Akım | 5a |
| Güç | 1.5kW |
| Kapasite seçenekleri | 2,5,10,20,50,100,200kg |
| Kuvvet ölçüm doğruluğu | Belirtilen değerin ±% 0.5'i içinde |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF8363 |
| Standart | SAEJ1128-2000 |
| Model | DX8363 |
| Ağırlık | 100 kg |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, OBM, ODM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Model Numarası | CF8349 |
| Standart | IEC60332-3 |
| Anahtar Kelime | Kablo yakma |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF7116 |
| Standart | JIS R3205: 1989, ISO/DIS125421 12543-6: 1997 |
| Etki yüksekliği aralığı | 0-2000mm ayarlanabilir |
| Örnek raf kütlesi | 15g+1g |
|---|---|
| Termokupl | Yalıtımlı nikel-krom zırhlı 3mm |
| Gerilim kararlılığı | ≤ ± %1 |
| Termometre | 0-1000±2% |
| Zamanlama Aralığı | 0 ila 99 saat |
| Stil | Mikrobilgisayar kontrollü, portal tipi |
|---|---|
| Maksimum test kuvveti | 100kN (10T) |
| Test kuvveti aralığı | Kademesiz Hız Düzenleme |
| Test aralığı | %1 - %100FS |
| Test kuvvetinin doğruluğu; | Artı veya Eksi % 1 |
| Yüksek sıcaklık banyosu sıcaklık aralığı | RT'den 250°C'ye |
|---|---|
| Düşük sıcaklık banyosunun nem aralığı | -50°C'den oda sıcaklığına |
| Test odasının darbe sıcaklığı | Yüksek sıcaklık 50-200 |
| Düşük sıcaklık | -10°C ile -40°C arası |
| Isıtma Süresi | RT-250 60 dakika boyunca |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ |
|---|---|
| Çelik topu özellikleri | (33g, 50g, 64g, 95g, 110g, 134g, 226g) Her birinden 1 adet |
| Güç | 2.5KW |
| Darbe yüksekliği aralığı | 0 ila 2000MM arasında ayarlanabilir |
| Kontrol kutusu | Ayrılabilir elektromıknatıs alttan monte edilir. |