| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8359A |
| Standaard | GB/T17430-2015 ASTM C447-85 |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8359A |
| Sollicitatie | Thermische Isolatieproducten |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM, softwarere-engineering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| brand name | Daxian |
| Modelnummer | DX8359F |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Sollicitatie | isolatieproducten |
| Trefwoord | Maximaal temperatuurtester |
| Functie | met een vermogen van meer dan 10 W, |
| Standaard | GB/T17430-1998 ASTM C447-85 |
| Modelnummer | CF7173 |
|---|---|
| Productnaam | Glow Wire Testing Machine |
| Keyword | Testtoestel voor gloeiende draden |
| Draadtemperatuur | 500 ~ 1000℃ instelbaar |
| Temperatuurtolerantie | 500 ~ 750 °C ± 10 °C, > 750 ~ 1000 °C ± 15 °C |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8788 |
| Vermogen | Elektronisch |
| Standaard | ASTME 84, UL910, NFPA262 en andere testnormen |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8788 |
| Standaard | ASTME 84, UL910, NFPA262 |
| Sample rack mass | 15 g+1 g |
|---|---|
| Thermokoppel | Geïsoleerd nikkel-chroom gepantserd 3 mm |
| De spanningsstabiliteit | ≤ ± 1% |
| Thermometer | 0-1000 ± 2% |
| Tijdbereik | 0 tot 99 uur |
| Temperatuurbereik | kamertemperatuur +10 tot 70℃ |
|---|---|
| Temperatuurschommelingen | ±0,5℃ (onder onbelaste toestand |
| Temperatuuruniformiteit | ±2℃ (wanneer onbelast) |
| Afwijkingsbereik ozonconcentratie | ± 10% |
| Ozonconcentratie instelbaar bereik | Instelbaar bereik: 20-200 PPHM |
| Temperatuurbereik bad op hoge temperatuur | RT tot 250℃ |
|---|---|
| Het vochtigheidsbereik van het lagetemperatuurbad is | -50℃ tot RT |
| Impacttemperatuur van de testkamer | Hoge temperatuur 50-200 |
| Lage temperatuur | -10℃ tot -40℃ |
| Verwarmingstijd | RT-250 ℃ gedurende 60 minuten |