| Verbrandingsgasbron | Propaan en vloeibaar gas met een zuiverheid van meer dan 95% (te voorzien door de gebruiker) |
|---|---|
| Gasstroom | 0-100L/min, meetnauwkeurigheid 2,5 graad |
| luchtdebiet | 0 tot 50 m³/min, meetnauwkeurigheid ≤±0,5 m³/min |
| Capaciteit gastank | ≥ 50 kg × 6 |
| Gat-sonde | Gemaakt in overeenstemming met de GB/T9978.1-standaard |
| Afmetingen | Varieert per model, meestal 300x200x150 mm |
|---|---|
| Capaciteit gasfles | 50kg × 6 cilinders |
| Omgevingstemperatuur | -10 ° C ~ 50 ° C |
| Stabilisatietijd | Van kamertemperatuur tot 750℃, C ≤ 1 uur. |
| Nauwkeurigheid | 1/0,5 graad |
| garantie | 1 jaar, 12 maanden |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF9183 |
| Standaard | IEC 61215 |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF9182 |
| Standaard | IEC 61215, IEC 61730-2004, IEC 61345 |
| Monsterrekmassa | 15 g+1 g |
|---|---|
| Spanningsstabilisator | 2KVA, spanningsstabiliteit ≤±1% |
| Thermometer | 0 tot 1000 ± 2% |
| Timingswaaier | 0 tot 99 uur, nauwkeurigheid ±1 seconde |
| Voedingvoltage | AC220V±10%, 50Hz, stroom ≤10A |
| Temperatuurregeling Nauwkeurigheid | ± 2 ℃ |
|---|---|
| Stroomverbruik | 2500W |
| Werkspanning | Wisselstroom 220 V ±10 V, 50 Hz |
| Milieuvochtigheid | ≤75% |
| Omgevingstemperatuur | Kamertemperatuur tot 40℃ |
| Tijd | 0 tot 999 uur kunnen willekeurig worden ingesteld |
|---|---|
| TemperatuurregelaarTemperatuurregelaar | met PID-instelling |
| Temperatuurschommeling | ±0,5℃ |
| Temperatuuruniformiteit | ±2,5℃ |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur tot 200℃ of kamer |
| Modelnummer | HT-CJ-150L |
|---|---|
| Standaard | GB/T2423.1-2001, GJB150.5-86, IEC68-2-14 |
| Interne afmetingen | breedte 600 * hoogte 500 * diepte 500 mm |
| Buitenafmetingen (ongeveer) | breedte 1850 * hoogte 2150 * diepte 1550mm |
| Invaltemperatuurbereik | -40°C tot 150°C |
| Temperatuurbereik - | 65, -50, -40 tot +130℃ |
|---|---|
| Het vochtigheidsbereik is | 20 tot 98%RH |
| De temperatuurschommelingen zijn | ± 0,5°C |
| Koeltijd | 1 tot 1,5℃/min |
| De opwarmtijd | van RT tot +130℃ is 60 minuten |
| Ampèremeternauwkeurigheid | ±1% |
|---|---|
| Testpercentage | 1~30 keer/min kan vooraf worden ingesteld |
| Stroombelasting | 0-25A |
| Meetbereik | 0.0110mm |
| Proefsnelheid | 25MHz |