| منبع گاز احتراق | پروپان و گاز مایع با خلوص بالای 95 درصد (ارائه شده توسط کاربر) |
|---|---|
| نرخ جریان گاز | 0-100 لیتر در دقیقه، دقت اندازه گیری درجه 2.5 |
| سرعت جریان هوا | 0 تا 50 متر مکعب در دقیقه، دقت اندازه گیری ≤±0.5 متر مکعب در دقیقه |
| ظرفیت مخزن گاز | ≥50kg×6 |
| پروب شکاف | مطابق با استاندارد GB/T9978.1 ساخته شده است |
| ابعاد | بسته به مدل متفاوت است، معمولاً 300x200x150 میلی متر |
|---|---|
| ظرفیت سیلندر گاز | 50 کیلوگرم × 6 سیلندر |
| دمای محیط | -10 درجه سانتیگراد 50 درجه سانتیگراد |
| زمان تثبیت | از دمای اتاق تا 750 ℃، C≤ 1h. |
| دقت | درجه 1/0.5 |
| تضمین | 1 سال و 12 ماه |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| شماره مدل | CF9183 |
| استاندارد | IEC 61215 |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| شماره مدل | CF9182 |
| استاندارد | IEC 61215 ، IEC 61730-2004 ، IEC 61345 |
| جرم قفسه نمونه | 15 گرم + 1 گرم |
|---|---|
| تثبیت کننده ولتاژ | 2KVA، پایداری ولتاژ ≤±1٪ |
| دماسنج | 0 تا 1000±2٪ |
| محدوده زمانی | 0 تا 99 ساعت، دقت ± 1 ثانیه |
| ولتاژ منبع تغذیه | AC220V±10٪، 50Hz، جریان ≤10A |
| دقت کنترل دما | ± 2 |
|---|---|
| مصرف برق | 2500 وات |
| ولتاژ کار | AC 220 ولت ± 10 ولت، 50 هرتز |
| رطوبت محیطی | ≤75% |
| دمای محیط | دمای اتاق تا 40 درجه سانتیگراد |
| زمان | 0 تا 999 ساعت را می توان خودسرانه تنظیم کرد |
|---|---|
| کنترل کننده دما کنترل کننده دما | با تنظیم PID |
| نوسان دما | ± 0.5 ℃ |
| یکنواختی دما | ± 2.5 ℃ |
| دامنه دما | دمای اتاق تا 200 درجه سانتیگراد یا اتاق |
| شماره مدل | HT-CJ-150L |
|---|---|
| استاندارد | GB/T2423.1-2001 ، GJB150.5-86 ، IEC68-2-14 |
| ابعاد داخلی | عرض 600 * ارتفاع 500 * عمق 500 میلی متر |
| ابعاد بیرونی (تقریباً) | عرض 1850 * ارتفاع 2150 * عمق 1550mm |
| محدوده دمای ضربه | -40 درجه سانتیگراد تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده دما - | 65، -50، -40 تا +130 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت است | 20 تا 98%RH |
| نوسان دما است | ± 0.5 ℃ |
| زمان خنک شدن | 1 تا 1.5 ℃ در دقیقه |
| زمان گرم شدن | از RT تا +130 ℃ 60 دقیقه است |
| دقت آمپرمتر | ±1% |
|---|---|
| میزان آزمون | 1 تا 30 بار در دقیقه را می توان از پیش تنظیم کرد |
| بارگذاری فعلی | 0-25A |
| محدوده اندازه گیری | 0.01-10 میلی متر |
| سرعت نمونه گیری | 25 مگاهرتز |