| محدوده تست | دمای اتاق تا 300 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| قدرت بخاری | 4 کیلو وات؛ |
| انحراف ویکات | 1 میلی متر |
| خطای وضوح تغییر شکل | 0.005 میلی متر |
| نرخ گرمایش | A=5℃/6min، B=12℃/6min; |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، OBM ، ODM ، مهندسی مجدد نرم افزار |
| شماره مدل | cf8349 |
| استاندارد | IEC60332-3 |
| کلمه کلیدی | سوزاندن کابل |
| ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| نام | CF8602 تستر دمای نقطه پلاستیکی |
| استاندارد | ISO871-2006 GB4610-2008 |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| محدوده دما | -40 تا 150 درجه سانتیگراد |
| محدوده رطوبت | 20 ٪ ~ 98 ٪ rh. |
| منبع حرارت | مشعل گازی لوله ای به طول 610 میلی متر. |
|---|---|
| اندازه گیری دما | دماسنج زرهی با قطر 2 میلی متر |
| دما و زمان شعله را تست کنید | 650 ± 40 درجه سانتیگراد - 3 ساعت / 750 ± 40 درجه سانتیگراد - 3 ساعت 950 ± 40 درجه سانتیگراد - 3 ساعت |
| نمونه | کمتر از 1200 میلی متر نیست |
| ولتاژ تست | 200 تا 1000 ولت (قابل تنظیم) |
| محدوده تست | دمای اتاق تا 300 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| تعداد قفسه های نمونه | 2، 3، 6 |
| قدرت بخاری | 4 کیلو وات |
| حداکثر تغییر شکل | 1 میلی متر |
| وضوح تغییر شکل | 0.005 میلی متر |
| دامنه دما | -40 تا 150 |
|---|---|
| ثبات کنترل دما | 0.5 درجه سانتیگراد |
| Temperature deviation | 2.0℃ |
| نرخ تغییر دما | میانگین 1.5 ℃ در دقیقه (-40 تا +150 ℃) |
| محدوده رطوبت | 20 ٪ تا 98 ٪ RH |
| سیم داغ | حلقه ای با قطر 4.0 میلی متر از سیم نیکل/کروم ساخته شده است |
|---|---|
| دستگاه اندازه گیری دما | ترموکوپل سیم زرهی 0.5 میلی متری با قابلیت تحمل دمای بالای 1050 درجه سانتیگراد |
| جریان گرمانی | هنگامی که دما 960 درجه سانتیگراد است، جریان بین 120 تا 150A است |
| نیروی اعمال شده به آزمون | 0.8 تا 1.2N، و عمق فرورفتگی باید به حداقل 7 میلی متر محدود شود |
| مواد جعبه بیرونی | فولاد ضد زنگ روکش آینه. |
| زمان گرمایش | RT-250 ℃ به مدت 60 دقیقه |
|---|---|
| زمان خنک شدن | تقریباً 85 دقیقه طول می کشد تا تا دمای 70 درجه سانتیگراد خنک شود |
| زمان بازیابی ضربه | 30 دقیقه ضربه در دمای بالا در دمای 150 درجه سانتیگراد |
| دمای پایین | -10 تا -40 درجه سانتیگراد |
| دمای بالا | 50-200 ℃ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| ولتاژ کاری | AC 380V ± 10 ٪ 50nz |
| ظرفیت مخزن گاز | 50 کیلوگرم × 6 |
| کوره عمودی | L3.2M × W2.2M × H4.0m |