| Zakres testowy | temperatura pokojowa do 300℃ |
|---|---|
| Moc grzejnika | 4 kW; |
| Ugięcie Vicata | 1mm. |
| Błąd rozdzielczości deformacji | 0,005 mm |
| Szybkość ogrzewania | A=5℃/6min, B=12℃/6min; |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, OBM, ODM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8349 |
| Standard | IEC60332-3 |
| Słowo kluczowe | Spalanie kablowe |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Nazwa | CF8602 Plastikowe tester temperatury punktowej |
| standard | ISO871-2006 GB4610-2008 |
| Waga | 15 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zakres temperatury | -40 ~ 150 ℃ |
| Zakres wilgotności | 20%~ 98%RH. |
| Źródło ciepła | Palnik gazowy z rurką o długości 610 mm. |
|---|---|
| Pomiar temperatury | Termometr pancerny o średnicy 2 mm |
| Sprawdź temperaturę i czas płomienia | 650 ± 40°C – 3 godziny/750 ± 40°C – 3 godziny 950 ± 40°C – 3 godziny/950 ± 40°C – 20 minut |
| Próbka | Nie mniej niż 1200 mm |
| Napięcie testowe | 200 ~ 1000 V (regulowane) |
| Zakres testowy | temperatura pokojowa do 300℃ |
|---|---|
| Liczba stojaków na próbki | 2, 3, 6 |
| Moc grzejnika | 4KW |
| Maksymalne odkształcenie | 1mm |
| Rozdzielczość deformacji | 0,005 mm |
| Zakres temperatur | -40 do 150 ℃ |
|---|---|
| Stabilność kontroli temperatury | 0,5 ℃ |
| Odchylenie temperatury | 2,0 ℃ |
| Szybkość zmian temperatury | Średnio 1,5℃/min (-40 do +150℃) |
| Zakres wilgotności | 20% do 98% RH |
| Gorący drut | Pierścionek o średnicy 4,0mm wykonany jest z drutu niklowo-chromowego |
|---|---|
| Urządzenie do pomiaru temperatury | Termopara z cienkiego drutu pancernego o średnicy 0,5 mm, wytrzymująca wysoką temperaturę 1050 ℃ |
| Prąd ogrzewania | Gdy temperatura wynosi 960 ℃, prąd wynosi od 120 do 150 A |
| Siła przyłożona do testu | 0,8 do 1,2N, a głębokość wcięcia powinna być ograniczona do co najmniej 7mm |
| Materiał pudełka zewnętrznego | Stal nierdzewna o lustrzanym wykończeniu. |
| Czas ogrzewania | RT-250℃ przez 60 minut |
|---|---|
| Czas chłodzenia | Schłodzenie do 70 ℃ zajmuje około 85 minut |
| Czas regeneracji po uderzeniu | 30 minut uderzenia w wysokiej temperaturze w temperaturze 150 ℃ |
| Niska temperatura | -10 ℃ do -40 ℃ |
| wysoka temperatura | 50-200 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Napięcie robocze | AC 380 V ± 10% 50Nz |
| Pojemność zbiornika paliwa | ≥ 50 kg × 6 |
| Piec pionowy | L3,2m × W2,2m × H4.0m |