| temperatura otoczenia wynosi | +25±5℃. |
|---|---|
| Zakres temperatur | RT do +220 ℃ |
| Wahania temperatury | ≤±2℃ |
| Jednorodność temperatury | ≤ ± 5 ℃ |
| Zasilacz | AC380V 50 Hz |
| Zakres temperatur | RT do +220 ℃ |
|---|---|
| temperatura otoczenia wynosi | +25±5℃ |
| Wahania temperatury | ≤±2℃ |
| Jednorodność temperatury | ≤ ± 5 ℃ |
| Zasilacz | AC380V 50 Hz |
| Zakres pomiaru temperatury | temperatura pokojowa do 300℃ |
|---|---|
| Dokładność kontroli temperatury | 0,5 ℃ |
| Zakres pomiaru przewodnictwa Hermal | 0,001 W/(M · K) do 3,0 W/(M · K) |
| powtarzalność pomiaru | 3% |
| Rozmiar próbki | 00 mm × 300 mm × (5-30) mm |
| Moc | 60-80kw |
|---|---|
| Dokładność | ≤ 5% |
| Woltaż | 220 V |
| Zakres pomiaru ciśnienia w piecu | 0-100 Pa |
| Moc | AC220, 0,3 kW wentylatora wysokiego temperatury wysokiego temperatury |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8409 |
| Władza | 1600 W |
| Standard | UL758 UL1581 ASTM |
| Woltaż | 220 V |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne pudełka | 900*600*400 mm |
| Wymiary zewnętrzne pudełka | 1410*880*1180 mm |
| Zasilanie | Pojedynczy faza 220V 2KW 50H |
| Laboratorium | 35 ℃ ± 1 ℃ Fluktuacja ≤ ± 0,5 ℃ Jednomości ≤2 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Standard | NFPA 266 ISO 9705 |
| napięcie | 380 V ± 10% 50Nz |
| Próbka temperatura zwrotna | ±4°C |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | ≤85% |
|---|---|
| Moc grzałki stożka | ≤ 5 kW |
| Gas Pressure | 3.92KPa adjustable |
| Temperatura pracy | ≤1200 ℃ |
| Ignition Flame Height | 15 to 20 mm adjustable |
| Napięcie robocze | AC 220 V 10%? 50 Hz |
|---|---|
| Zużycie energii | 2KW |
| Stała temperatura | (20 ± 5) ℃ |
| natężenie przepływu powietrza | Regulowany od 0 do 30 m 3 /min |
| Źródło gazów spalinowych | Propan, skroplony gaz naftowy |
| Czas stabilizacji temperatury A | Zasięg (800 ± 30) ℃ w ciągu 3 minut |
|---|---|
| Czas stabilizacji temperatury B | Zasięg (1000 ± 50) ° C w ciągu 3 minut |
| Wagi testowe pionowe | 7, 10, 12, 15, 17, 20n (przekształcony na wagę jednostki: 0,75-2,5 kg) |
| Wagi do testów poziomych | 300G, 350G, 400G, 450G, 500G, 550G |
| Wymiary | W800 × D520 × H1150 mm (możliwe do dostosowywania) |