| Władza | 2KW, elektroniczny |
|---|---|
| napięcie | 380V, 380V |
| Nazwa produktu | Mały piec testowy do ognioodpornej powłoki stalowej konstrukcji |
| Standard | GB/T9978.1-2008 GB/T14907-2018 GBJ17-2003 GB/T14907-2018 |
| Władza | 10 kW |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu | Maksymalny tester temperatury dla materiałów izolacyjnych termicznych |
| Słowo kluczowe | Badanie maksymalnej temperatury |
| warranty | 1 Year |
|---|---|
| customized support | OEM, ODM, OBM, Software reengineering |
| place of origin | Guangdong, China |
| model number | CF8427A |
| Standard | ASTM D2275-14 |
| Jednolitość temperatury kąpieli olejowej | <1,5 ℃ |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | Możliwość regulacji od temperatury pokojowej do 300 ℃ |
| Olej testowy | Użyj 2# oleju smarowego i oleju izolacyjnego |
| Działający zasilacz | AC220 V/50 Hz |
| Moc | 1600 W. |
| Natężenie przepływu gazu | 0-100L/min, dokładność pomiaru 2,5 stopnia |
|---|---|
| natężenie przepływu powietrza | 0-50m 3 /min, dokładność pomiaru ≤±0,5m 3 /min. |
| Pojemność zbiornika gazu | ≥ 50 kg × 6 |
| Sprzęt do pomiaru obciążenia | Należy dodać ±2,5% wartości obciążenia |
| Zakres pomiaru ciśnienia w piecu | 0 do 100 pa |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8377A |
| Standard | GB/T10295-2008 |
| Zakres przewodności cieplnej | 0,015-400 W/MK |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Nazwa produktu | Trzy kompleksowe komory badawcze |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Nazwa produktu | Maszyna do testowania drutu świecącego |
| Szybkość ogrzewania | Można ustawić 5 ℃/min lub 3 ℃/min |
|---|---|
| Zbieranie temperatury | zbierane co 2 minuty i wyświetlane w formie krzywej |
| Czas reakcji termopary | <0,5 sekundy |
| Błąd temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Błąd synchronizacji | 1 sekunda/godz |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8359a |
| Standard | GB/T17430-2015 ISO 8142: 1990 |