| Vermogen | 2 kW, elektronisch |
|---|---|
| Spanning | 380V, 380v |
| Productnaam | Kleinschalige proefoven voor brandwerende coating van staalconstructies |
| Standaard | Voor de toepassing van deze richtlijnen moet de Commissie de nodige maatregelen nemen om te voorkome |
| Vermogen | 10 kW |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM, softwarere-engineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Productnaam | Maximumtemperatuurtester voor warmte-isolatiematerialen |
| Trefwoord | Maximaal temperatuurtester |
| warranty | 1 Year |
|---|---|
| customized support | OEM, ODM, OBM, Software reengineering |
| place of origin | Guangdong, China |
| model number | CF8427A |
| Standard | ASTM D2275-14 |
| Uniformiteit van de oliebadtemperatuur | <1,5℃ |
|---|---|
| Temperatuurregelingsbereik | Instelbaar van kamertemperatuur tot 300℃ |
| Testolie | Gebruik 2# smeerolie en isolatieolie |
| Werkende stroomvoorziening | AC220V/50HZ |
| Stroom | 1600W |
| Gasstroom | 0-100L/min, meetnauwkeurigheid 2,5 graad |
|---|---|
| luchtdebiet | 0-50m³/min, meetnauwkeurigheid ≤±0,5m³/min. |
| Capaciteit gastank | ≥ 50 kg × 6 |
| Apparatuur voor belastingmeting | ±2,5% van de belastingwaarde moet worden toegevoegd |
| Meetbereik ovendruk | 0 tot 100pa |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8377A |
| Standaard | GB/T10295-2008 |
| Het thermische geleidingsbereik | 0.015-400W/mk |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM, software -re -engineering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Productnaam | Drie volledige testkamers |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Productnaam | Glow Wire Testing Machine |
| Het verwarmen Tarief | 5 ℃ /min of 3 ℃ /min kan worden ingesteld |
|---|---|
| Temperatuurverzameling | verzameld om de 2 minuten en weergegeven met een curve |
| Reactietijd thermokoppel | <0,5 seconden |
| Temperatuurfout | ± 0,5 ℃ |
| Timingfout | 1 seconde/u |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8359A |
| Standaard | GB/T17430-2015 ISO 8142 :1990 |