| قدرت | 2 کیلو وات ، الکترونیکی |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت، 380 ولت |
| نام محصول | کوره تست در مقیاس کوچک برای پوشش ضد آب ساختار فولادی |
| استاندارد | GB/T9978.1-2008 GB/T14907-2018 GBJ17-2003 GB/T14907-2018 |
| قدرت | 10 کیلو وات |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل تولید | گوانگدونگ، چین |
| نام محصول | تست حداکثر دما برای مواد عایق حرارتی |
| کلمه کلیدی | تست کننده حداکثر دمای |
| warranty | 1 Year |
|---|---|
| customized support | OEM, ODM, OBM, Software reengineering |
| place of origin | Guangdong, China |
| model number | CF8427A |
| Standard | ASTM D2275-14 |
| یکنواختی دمای حمام روغن | <1.5 ℃ |
|---|---|
| دامنه کنترل دما | قابل تنظیم از دمای اتاق تا 300 درجه سانتیگراد |
| روغن تست | از روغن روان کننده و روغن عایق 2# استفاده کنید |
| منبع تغذیه کار | AC220V/50HZ |
| قدرت | 1600W |
| نرخ جریان گاز | 0-100 لیتر در دقیقه، دقت اندازه گیری درجه 2.5 |
|---|---|
| سرعت جریان هوا | 0-50m³/min دقت اندازه گیری ≤±0.5m³/min. |
| ظرفیت مخزن گاز | ≥50kg×6 |
| تجهیزات اندازه گیری بار | 2.5 ± درصد مقدار بار باید اضافه شود |
| محدوده اندازه گیری فشار کوره | 0 تا 100 پاس |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| شماره مدل | cf8377a |
| استاندارد | GB/T10295-2008 |
| محدوده هدایت حرارتی | 0.015-400w/mk |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM ، OBM ، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل مبدا | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | الکترونیکی |
| نام محصول | سه اتاق آزمون جامع |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| brand name | CHENGFENG |
| نام محصول | دستگاه تست سیم درخشش |
| نرخ گرمایش | 5 ℃ / دقیقه یا 3 ℃ / دقیقه را می توان تنظیم کرد |
|---|---|
| جمع آوری دما | هر 2 دقیقه جمع آوری شده و با یک منحنی نمایش داده می شود |
| زمان پاسخگویی ترموکوپل | <0.5 ثانیه |
| خطای دما | 0.5 ℃ |
| خطای زمان بندی | 1 ثانیه / ساعت |
| ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| مکان مبداء | گوانگدونگ ، چین |
| شماره مدل | cf8359a |
| استاندارد | GB/T17430-2015 ISO 8142: 1990 |