| دمای محیط است | +25±5℃. |
|---|---|
| دامنه دما | RT تا +220 ℃ |
| نوسان دما | ≤±2℃ |
| یکنواختی دما | 5 ≤ 5 ℃ |
| منبع تغذیه | AC380V 50Hz |
| دامنه دما | RT تا +220 ℃ |
|---|---|
| دمای محیط است | +25±5℃ |
| نوسان دما | ≤±2℃ |
| یکنواختی دما | 5 ≤ 5 ℃ |
| منبع تغذیه | AC380V 50Hz |
| محدوده دمای اندازه گیری | دمای اتاق تا 300 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| دقت کنترل دما | 0.5 درجه سانتیگراد |
| دامنه اندازه گیری هدایت هرمان | 0.001W/(m · k) تا 3.0 w/(m · k) |
| تکرارپذیری اندازه گیری | 3 ٪ |
| اندازه نمونه | 00mm × 300mm × (5-30) میلی متر |
| قدرت | 60-80 کیلووات |
|---|---|
| دقت | ≤ 5٪ |
| ولتاژ | 220 ولت |
| دامنه اندازه گیری فشار کوره | 0-100Pa |
| قدرت | AC220 ، 0.3 کیلو وات پنکه فشار خون بالا |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| شماره مدل | CF8409 |
| قدرت | 1600 وات |
| استاندارد | UL758 UL1581 ASTM |
| ولتاژ | 220 ولت |
|---|---|
| ابعاد جعبه داخلی | 900*600*400mm |
| ابعاد جعبه بیرونی | 1410*880*1180mm |
| منبع تغذیه | تک فاز 220 ولت 2KW 50H |
| آزمایشی | 35 ℃ ± 1 ℃ نوسانات ≤ 0.5 ℃ یکنواختی 2 ℃ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| استاندارد | NFPA 266 ISO 9705 |
| ولتاژ | 380 ولت ± 10 ٪ 50nz |
| دمای آتش سوزی نمونه | ± 4 درجه سانتیگراد |
| رطوبت نسبی | 85 ٪ |
|---|---|
| قدرت بخاری مخروطی | ≤5KW |
| Gas Pressure | 3.92KPa adjustable |
| دمای کار | ≤1200 |
| Ignition Flame Height | 15 to 20 mm adjustable |
| ولتاژ کار | AC 220V 10% 50 هرتز |
|---|---|
| مصرف برق | 2 کیلو وات |
| دمای ثابت | (20±5) ℃ |
| سرعت جریان هوا | قابل تنظیم از 0 تا 30 متر ³ / دقیقه |
| منبع گاز احتراق | پروپان ، گاز نفتی مایع |
| زمان تثبیت دما a | رسیدن به (30 800 800) ℃ ظرف 3 دقیقه |
|---|---|
| زمان تثبیت دما ب | طی 3 دقیقه به (50 ± 1000) درجه سانتیگراد برسید |
| وزن آزمایش عمودی | 7 ، 10 ، 12 ، 15 ، 17 ، 20n (تبدیل به وزن واحد: 0.75-2.5 کیلوگرم) |
| وزن برای آزمایش های افقی | 300 گرم ، 350 گرم ، 400 گرم ، 450 گرم ، 500 گرم ، 550 گرم |
| ابعاد | W800 × D520 × H1150 میلی متر (قابل تنظیم) |