| Güç | 2kw, elektronik |
|---|---|
| Voltaj | 380V, 380V |
| Ürün Adı | Çelik yapının yangın kaplaması için küçük ölçekli test fırını |
| Standart | GB/T9978.1-2008 GB/T14907-2018 GBJ17-2003 GB/T14907-2018 |
| Güç | 10kw |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM, Yazılımın yeniden yapılandırılması |
| Menşei Yeri | Guangdong, Çin |
| Ürün Adı | Termal yalıtım malzemeleri için maksimum sıcaklık test cihazı |
| Anahtar kelime | Maksimum sıcaklık test cihazı |
| warranty | 1 Year |
|---|---|
| customized support | OEM, ODM, OBM, Software reengineering |
| place of origin | Guangdong, China |
| model number | CF8427A |
| Standard | ASTM D2275-14 |
| Yağ banyosu sıcaklığının düzgünlüğü | <1,5°C |
|---|---|
| Sıcaklık Kontrol Aralığı | Oda sıcaklığından 300°C'ye kadar ayarlanabilir |
| Test yağı | 2# yağlama yağı ve izolasyon yağı kullanın |
| Çalışma gücü kaynağı | AC220V/50HZ |
| Güç | 1600W |
| Gaz akış hızı | 0-100L/dak, ölçüm doğruluğu 2,5 derece |
|---|---|
| hava akış hızı | 0-50m³ /dak, ölçüm doğruluğu ≤±0,5m³ /dak. |
| Gaz tankı kapasitesi | ≥50kg×6 |
| Yük ölçüm ekipmanı | Yük değerinin ±2,5%'i eklenmelidir |
| Fırın basıncı ölçüm aralığı | 0 ila 100 pa |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8377A |
| Standart | GB/T10295-2008 |
| Termal iletkenlik aralığı | 0.015-400W/MK |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Ürün adı | Üç kapsamlı test odası |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Ürün Adı | Glow Teli Test Makinesi |
| Isıtma Hızı | 5°C/dak veya 3°C/dak ayarlanabilir |
|---|---|
| Sıcaklık toplama | her 2 dakikada bir toplanır ve bir eğri ile görüntülenir |
| Termokupl tepki süresi | <0,5 saniye |
| Sıcaklık hatası | ± 0.5 ℃ |
| Zamanlama hatası | 1 saniye / saat |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Model numarası | CF8359A |
| Standart | GB/T17430-2015 ISO 8142: 1990 |