| Yanma gazı kaynağı | Saflığı %95'in üzerinde olan propan ve sıvılaştırılmış gaz (kullanıcı tarafından sağlanır) |
|---|---|
| Gaz akış hızı | 0-100L/dak, ölçüm doğruluğu 2,5 derece |
| hava akış hızı | 0 ila 50m³/dak, ölçüm doğruluğu ≤±0,5m³/dak |
| Gaz tankı kapasitesi | ≥50kg×6 |
| Boşluk probu | GB/T9978.1 standardına uygun olarak üretilmiştir |
| Boyutlar | Modele göre değişir, genellikle 300x200x150 mm |
|---|---|
| Gaz Tüpü Kapasitesi | 50kg × 6 silindir |
| Ortam sıcaklığı | -10 ° C ~ 50 ° C |
| Dengeleme süresi | Oda sıcaklığından 750°C'ye kadar, C ≤ 1 saat. |
| Kesinlik | 1/0,5 notu |
| Garanti | 1 Yıl, 12 Ay |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF9183 |
| Standart | IEC 61215 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF9182 |
| Standart | IEC 61215, IEC 61730-2004, IEC 61345 |
| Örnek raf kütlesi | 15g+1g |
|---|---|
| Gerilim dengeleyici | 2KVA, voltaj kararlılığı ≤±1% |
| Termometre | 0 ila 1000±2% |
| Zamanlama aralığı | 0 ila 99 saat, doğruluk ±1 saniye |
| Güç kaynağı gerilimi | AC220V±10%, 50Hz, akım ≤10A |
| Sıcaklık kontrolü doğruluğu | ± 2 ℃ |
|---|---|
| Güç kullanımı | 2500W |
| Çalışma Voltajı | AC 220V ±10V, 50HZ |
| Çevresel nem | ≤75% |
| Ortam sıcaklığı | Oda sıcaklığı 40°C'ye kadar |
| Zaman | 0 ila 999 saat isteğe göre ayarlanabilir |
|---|---|
| Sıcaklık kontrol cihazı Sıcaklık kontrol cihazı | PID ayarıyla |
| Sıcaklık dalgalanması | ±0,5°C |
| Sıcaklık homojenliği | ±2,5°C |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı 200°C'ye veya oda |
| Model Numarası | HT-CJ-150L |
|---|---|
| Standart | GB/T2423.1-2001, GJB150.5-86, IEC68-2-14 |
| İç boyutlar | genişlik 600 * yükseklik 500 * derinlik 500mm |
| Dış Boyutlar (Yaklaşık) | Genişlik 1850 * Yükseklik 2150 * derinlik 1550mm |
| Darbe sıcaklığı aralığı | -40°C~150°C |
| Sıcaklık aralığı - | 65, -50, -40 ila +130°C |
|---|---|
| Nem aralığı | 20 ila 98% RH |
| Sıcaklık dalgalanması | ± 0,5°C |
| Soğutma süresi | 1 ila 1,5°C/dak |
| Isıtma süresi | Oda sıcaklığından +130°C'ye 60 dakikadır |
| Ampermetre Doğruluğu | ±1% |
|---|---|
| Test oranı | 1 ~ 30 kez/dak önceden ayarlanabilir |
| Mevcut yükleme | 0-25A |
| Ölçüm Aralığı | 0,01-10 mm |
| Örnek hızı | 25MHz |