| Ölçüm aralığı | (0-15) Kw/m² |
|---|---|
| Isı akısı ölçerin doğruluğu | ±0,2Kw/m² |
| Isı akısı ölçer doğruluğu | <±%3 |
| Bilgisayar | Bir dizüstü bilgisayar |
| Ölçüm doğruluğu | ± 0.3 ℃ |
| Bütan akış ölçer | 0-100m1/dakika |
|---|---|
| U şeklindeki basınç göstergesi | 0 ila 3kpa |
| Zamanlayıcı | Aralık 0 ila 99,99 saat |
| Gaz basınç göstergesi | 0 ila 0,1 MPa, 0,01 MPa çözünürlükle |
| Gaz besleme kaynağı | Saflığı %95'in üzerinde olan bütan gazı |
| Yanmanın toplam ısı değeri | 30000000J/Kg (30MJ/kg) |
|---|---|
| Yanma ısısı değerinin tekrarlanabilirlik hatası | dinamik ≤ %0,1 |
| Sıcaklık ölçüm aralığı | 0-50 ℃ |
| Sıcaklık ölçümü doğruluğu | 0,01 bin |
| Isı kapasitesi doğruluğu | ≤% 0.1 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF8377A |
| Güç | Elektronik |
| Standart | GB/T10295-2008, ISO/DIS8301 |
| Termal iletkenlik aralığı | 0.015-400W/MK |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8377A |
| Standart | GB4610-1984, GB4610-2008 |
| Ortam Sıcaklığı | oda sıcaklığı~40 OC |
| Yağ banyosu sıcaklığının tekdüzeliği | <1,5°C |
|---|---|
| Sıcaklık kontrol aralığı | Oda sıcaklığından 300°C'ye kadar ayarlanabilir |
| Güç | 1600W |
| Test yağı | 2# yağlama yağı ve izolasyon yağı kullanın |
| Zaman kontrolü | 0 ila 999 saat ve 99 dakika. |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | 6kw |
| Uygulama | Bina bileşenlerinin yangın direnci testi |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8335A |
| Güç | Elektronik |
| Anahtar Kelime | Işıklı plaka alev yayılma testi |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF9253 |
| Görev | Uzun süreli basınç ve plastik boru ve kompozit boru patlaması testi |
| Sıcaklık kontrol aralığı | oda sıcaklığı ~ 95 ℃ |
| Basınç aralığı | 0 ~ 16MPA (keyfi ayar) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | Daxian |
| Güç | Elektronik |