| Meetbereik | (0-15) Kw/m² |
|---|---|
| Nauwkeurigheid van de warmtefluxmeter | ±0,2 kW/m² |
| Nauwkeurigheid warmtefluxmeter | < ± 3% |
| Computer | Eén laptop |
| Meetnauwkeurigheid | ± 0,3 ℃ |
| Butaan flowmeter | 0-100 ml/min |
|---|---|
| U-vormige manometer | 0 tot 3 kpa |
| Tijdopnemer | Bereik 0 tot 99,99 uur |
| Gasdrukmeter | 0 tot 0,1 MPa, met een resolutie van 0,01 MPa |
| Gasvoorzieningsbron | Butaangas met een zuiverheid van ruim 95% |
| Totale warmtewaarde van verbranding | 30000000J/kg (30MJ/kg) |
|---|---|
| Herhaalbaarheidsfout van de verbrandingswarmtewaarde | dynamisch ≤ 0,1% |
| Temperatuurmeetbereik | 0-50 ℃ |
| Temperatuurmeting nauwkeurigheid | 0,01k |
| Nauwkeurigheid van de warmtecapaciteit | ≤ 0,1% |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF8377A |
| Vermogen | Elektronisch |
| Standaard | GB/T10295-2008, ISO/DIS8301 |
| Het thermische geleidingsbereik | 0.015-400W/mk |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8377A |
| Standaard | GB4610-1984, GB4610-2008 |
| Omgevingstemperatuur | kamertemperatuur ~ 40 °C |
| Uniformiteit van de oliebadtemperatuur | <1,5℃ |
|---|---|
| De waaier van de temperatuurcontrole | Instelbaar van kamertemperatuur tot 300℃ |
| Stroom | 1600W |
| Testolie | Gebruik 2# smeerolie en isolatieolie |
| Tijdcontrole | 0 tot 999 uur en 99 minuten. |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Vermogen | 6 kW |
| Sollicitatie | brandwerendheidstest van bouwonderdelen |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8335A |
| Vermogen | Elektronisch |
| Keyword | Radiant Plate Flame Spread Tester |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF9253 |
| Functie | langdurige druk- en plasticslang- en composietbuisbarstproef |
| Temperatuursysteem | kamertemperatuur ~ 95 ℃ |
| Drukbereik | 0 ~ 16MPa (willekeurige instelling) |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM, software -re -engineering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| brand name | Daxian |
| Stroom | Elektronisch |