| Testmethode | Drop Rebound |
|---|---|
| TEST OVEN GROOTTE | L2245 × W1500 × H1600 (mm) |
| Richtwerkinterval | 19-75 mm, 57-75 mm |
| Temperatuuruniformiteit | 1.5°C |
| Hotplaatspecificaties | 350 x 350 mm |
| Machine Volume | 30*20*80cm |
|---|---|
| Temperature Uniformity | ± 0.5 ℃ |
| Maximum Comsuption | < 600W |
| Load Resolution | 1/10,000 |
| Paramters | Extrusion Hole 1=2.095±0.005mm |
| Timingfout | 1 seconde/u |
|---|---|
| Temperatuurfout | ± 0,5 ℃ |
| Reactietijd thermokoppel | <0,5 seconden |
| Temperatuurverzameling | verzameld om de 2 minuten en weergegeven met een curve |
| Het verwarmen Tarief | 5 ℃ /min of 3 ℃ /min kan worden ingesteld |
| Het verwarmen Tarief | 5 ℃ /min of 3 ℃ /min kan worden ingesteld. |
|---|---|
| Temperatuurverzameling | Elke 2 minuten verzameld en weergegeven met een curve; |
| Reactietijd thermokoppel | <0,5 seconden |
| Temperatuurfout | ± 0,5 ℃ |
| Timingfout | 1 seconde/u |
| Overall dimensions | L800* W850* H1200mm |
|---|---|
| Total weight | 160KG |
| Rated voltage | AC 220V |
| Total power | ≤5.0kW |
| Heating power | ≤4.5kW |
| Belasting ontledingsgraad | 1/100.000 |
|---|---|
| Bevestigingsnauwkeurigheid | ≤0,5% |
| Testsnelheid | 0,1-500 mm/min (kan willekeurig op de computer worden ingesteld) |
| Proefslag | 400, 500 (kan worden verhoogd volgens de eisen van de klant) |
| Testbreedte | 40 cm (kan worden uitgebreid volgens de eisen van de klant) |
| Algemene afmetingen | L800* W850* H1200MM |
|---|---|
| Nominale spanning | AC 220V |
| Totaal gewicht | 160 kg |
| Totaal vermogen | ≤5,0 kW |
| Verwarmingsvermogen | ≤4,5 kW |
| Stroom | 3 kW |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 3% |
| Spanning | 220V |
| Standaard | ASTM D5470-12 |
| Model | CF8377 |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Standaard | GB/T18380.36-2008 IEC60332-3-22 |
| Functie | het vermogen van verticaal geïnstalleerde gebundelde draden te evalueren |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM, softwarere-engineering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Modelnummer | CF8364 |