| Test yöntemi | Ribaunt Dopa |
|---|---|
| TEST OCAĞI ÖLÇÜSÜ | L2245 × W1500 × H1600 (mm) |
| Fikstür aralığı | 19-75mm , 57-75mm |
| Sıcaklık | 1,5°C |
| Sıcak Plaka Özellikleri | 350x350mm |
| Machine Volume | 30*20*80cm |
|---|---|
| Temperature Uniformity | ± 0.5 ℃ |
| Maximum Comsuption | < 600W |
| Load Resolution | 1/10,000 |
| Paramters | Extrusion Hole 1=2.095±0.005mm |
| Zamanlama hatası | 1 saniye / saat |
|---|---|
| Sıcaklık hatası | ± 0.5 ℃ |
| Termokupl tepki süresi | <0,5 saniye |
| Sıcaklık toplama | her 2 dakikada bir toplanır ve bir eğri ile görüntülenir |
| Isıtma Hızı | 5°C/dak veya 3°C/dak ayarlanabilir |
| Isıtma Hızı | 5°C/dak veya 3°C/dak olarak ayarlanabilir. |
|---|---|
| Sıcaklık toplama | Her 2 dakikada bir toplanır ve bir eğri ile görüntülenir; |
| Termokupl tepki süresi | <0,5 saniye |
| Sıcaklık hatası | ± 0.5 ℃ |
| Zamanlama hatası | 1 saniye / saat |
| Overall dimensions | L800* W850* H1200mm |
|---|---|
| Total weight | 160KG |
| Rated voltage | AC 220V |
| Total power | ≤5.0kW |
| Heating power | ≤4.5kW |
| Yük ayrıştırma derecesi | 1/100.000 |
|---|---|
| Yük doğruluğu | ≤0,5 |
| Test hızı | 0,1-500 mm/dak (bilgisayarda isteğe göre ayarlanabilir) |
| Test vuruşu | 400, 500 (Müşteri isteğine göre artırılabilir) |
| Test Genişliği | 40cm (müşteri isteğine göre genişletilebilir) |
| Genel Boyutlar | L800* W850* H1200mm |
|---|---|
| Nominal Gerilim | AC 220V |
| Toplam ağırlık | 160kg |
| Toplam Güç | ≤5.0kw |
| Isıtma gücü | ≤4.5kw |
| Güç | 3kw |
|---|---|
| Kesinlik | % 3 |
| Gerilim | 220V |
| Standart | ASTM D5470-12 |
| Model | CF8377 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Standart | GB/T18380.36-2008 IEC60332-3-22 |
| Görev | Dikey olarak monte edilmiş paketlenmiş kabloların yeteneğini değerlendirin |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM, Yazılımın yeniden yapılandırılması |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8364 |