| روش تست | افت دوباره |
|---|---|
| اندازه کوره تست | L2245 × W1500 × H1600 (میلی متر) |
| فاصله فیکسچر | 19-75 میلی متر 57-75 میلی متر |
| یکنواختی دما | 1.5 درجه سانتیگراد |
| مشخصات صفحه داغ | ۳۵۰×۳۵۰ میلی متر |
| Machine Volume | 30*20*80cm |
|---|---|
| Temperature Uniformity | ± 0.5 ℃ |
| Maximum Comsuption | < 600W |
| Load Resolution | 1/10,000 |
| Paramters | Extrusion Hole 1=2.095±0.005mm |
| خطای زمان بندی | 1 ثانیه / ساعت |
|---|---|
| خطای دما | 0.5 ℃ |
| زمان پاسخگویی ترموکوپل | <0.5 ثانیه |
| جمع آوری دما | هر 2 دقیقه جمع آوری شده و با یک منحنی نمایش داده می شود |
| نرخ گرمایش | 5 ℃ / دقیقه یا 3 ℃ / دقیقه را می توان تنظیم کرد |
| نرخ گرمایش | 5 ℃ / دقیقه یا 3 ℃ / دقیقه را می توان تنظیم کرد. |
|---|---|
| جمع آوری دما | هر 2 دقیقه جمع آوری شده و با یک منحنی نمایش داده می شود. |
| زمان پاسخگویی ترموکوپل | <0.5 ثانیه |
| خطای دما | 0.5 ℃ |
| خطای زمان بندی | 1 ثانیه / ساعت |
| Overall dimensions | L800* W850* H1200mm |
|---|---|
| Total weight | 160KG |
| Rated voltage | AC 220V |
| Total power | ≤5.0kW |
| Heating power | ≤4.5kW |
| درجه تجزیه بار | 1/100000 |
|---|---|
| دقت بارگذاری | 0.5 ٪ |
| سرعت تست | 0.1-500mm/min (می توان به صورت دلخواه در رایانه تنظیم کرد) |
| تست سکته مغزی | 400، 500 (بر اساس نیاز مشتری قابل افزایش است) |
| عرض تست | 40 سانتی متر (بر اساس نیاز مشتری قابل افزایش است) |
| ابعاد کلی | l800* w850* h1200mm |
|---|---|
| ولتاژ نامی | AC 220V |
| وزن کل | 160 کیلوگرم |
| توان کل | 5.0 کیلو وات |
| قدرت گرمایش | 4/4 کیلو وات |
| قدرت | 3 کیلو وات |
|---|---|
| دقت | 3 ٪ |
| ولتاژ | 220 ولت |
| استاندارد | ASTM D5470-12 |
| مدل | cf8377 |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| استاندارد | GB/T18380.36-2008 IEC60332-3-22 |
| عملکرد | توانایی سیمهای بسته بندی شده عمودی را ارزیابی کنید |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل مبدا | گوانگدونگ، چین |
| brand name | CHENGFENG |
| شماره مدل | cf8364 |