| Metoda testowa | Zrzuć odbicie |
|---|---|
| ROZMIAR PIECA TESTOWEGO | L2245 × W1500 × H1600 (mm) |
| Interwał oprawy | 19-75 mm, 57–75 mm |
| Jednolitość temperatury | 1,5 ℃ |
| Specyfikacje płyty gorącej | 350 x 350 mm |
| Machine Volume | 30*20*80cm |
|---|---|
| Temperature Uniformity | ± 0.5 ℃ |
| Maximum Comsuption | < 600W |
| Load Resolution | 1/10,000 |
| Paramters | Extrusion Hole 1=2.095±0.005mm |
| Błąd synchronizacji | 1 sekunda/godz |
|---|---|
| Błąd temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Czas reakcji termopary | <0,5 sekundy |
| Zbieranie temperatury | zbierane co 2 minuty i wyświetlane w formie krzywej |
| Szybkość ogrzewania | Można ustawić 5 ℃/min lub 3 ℃/min |
| Szybkość ogrzewania | Można ustawić 5 ℃/min lub 3 ℃/min. |
|---|---|
| Zbieranie temperatury | Zbierane co 2 minuty i wyświetlane w postaci krzywej; |
| Czas reakcji termopary | <0,5 sekundy |
| Błąd temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Błąd synchronizacji | 1 sekunda/godz |
| Overall dimensions | L800* W850* H1200mm |
|---|---|
| Total weight | 160KG |
| Rated voltage | AC 220V |
| Total power | ≤5.0kW |
| Heating power | ≤4.5kW |
| Stopień rozkładu ładunku | 1/100 000 |
|---|---|
| Dokładność obciążenia | ≤0,5% |
| Prędkość testu | 0,1-500 mm/min (można dowolnie ustawić na komputerze) |
| Skok testowy | 400, 500 (można zwiększyć zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Szerokość testu | 40 cm (można poszerzyć zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Ogólne wymiary | L800* W850* H1200 mm |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 220V |
| Całkowita waga | 160 kg |
| Całkowita moc | ≤5,0 kW |
| Moc grzewcza | ≤4,5 kW |
| Moc | 3kW |
|---|---|
| Dokładność | 3% |
| Woltaż | 220V |
| Standard | ASTM D5470-12 |
| Model | CF8377 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Standard | GB/T18380.36-2008 IEC60332-3-22 |
| Funkcja | Oceń zdolność pionowo zainstalowanych przewodów w pakiecie |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8364 |