| Źródło gazów spalinowych | Propan i gaz skroplony o czystości powyżej 95% (dostarcza użytkownik) |
|---|---|
| Natężenie przepływu gazu | 0-100L/min, dokładność pomiaru 2,5 stopnia |
| natężenie przepływu powietrza | 0 do 50m3/min, dokładność pomiaru ≤±0,5m3/min |
| Pojemność zbiornika gazu | ≥ 50 kg × 6 |
| Sonda szczelinowa | Wykonane zgodnie ze standardem GB/T9978.1 |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj 300 x 200 x 150 mm |
|---|---|
| Pojemność butli z gazem | 50kg × 6 cylindrów |
| Temperatura otoczenia | -10 ° C ~ 50 ° C. |
| Czas stabilizacji | Od temperatury pokojowej do 750℃, C ≤ 1h. |
| Dokładność | Ocena 1/0,5 |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF9183 |
| Standard | IEC 61215 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF9182 |
| Standard | IEC 61215, IEC 61730-2004, IEC 61345 |
| Przykładowa masa stojaka | 15g+1g |
|---|---|
| Stabilizator napięcia | 2KVA, stabilność napięcia ≤±1% |
| Termometr | 0 do 1000 ± 2% |
| Zakres czasowy | 0 do 99 godzin, dokładność ± 1 sekunda |
| Napięcie zasilania | AC220V±10%, 50Hz, prąd ≤10A |
| Dokładność kontroli temperatury | ± 2 ℃ |
|---|---|
| Zużycie energii | 2500 W. |
| Napięcie robocze | AC 220 V ± 10 V, 50 Hz |
| Wilgotność środowiskowa | ≤75% |
| Temperatura otoczenia | Temperatura pokojowa do 40℃ |
| Czas | Można ustawić dowolnie od 0 do 999 godzin |
|---|---|
| Kontroler temperaturyRegulator temperatury | z ustawieniem PID |
| Wahania temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Jednorodność temperatury | ± 2,5 ℃ |
| Zakres temperatur | Temperatura pokojowa do 200 ℃ lub pokojowa |
| Numer modelu | HT-CJ-150L |
|---|---|
| Standard | GB/T2423.1-2001, GJB150.5-86, IEC68-2-14 |
| Wymiary wewnętrzne | szerokość 600 * Wysokość 500 * głębokość 500 mm |
| Wymiary zewnętrzne (ok.) | szerokość 1850 * Wysokość 2150 * głębokość 1550 mm |
| Zakres temperatury uderzenia | -40°C~150°C |
| Zakres temperatur - | 65, -50, -40 do +130℃ |
|---|---|
| Zakres wilgotności wynosi | 20 do 98% RH |
| Wahania temperatury są | ± 0,5 ℃ |
| Czas chłodzenia | 1 do 1,5 ℃/min |
| Czas ogrzewania | od RT do +130℃ wynosi 60 minut |
| Dokładność amperomierza | ± 1% |
|---|---|
| Szybkość testu | Można ustawić 1 ~ 30 razy/min |
| Bieżące ładowanie | 0-25A |
| Zakres pomiarowy | 0,01-10 mm |
| Prędkość próbki | 25MHz |