| Test aralığı | oda sıcaklığı 300℃'ye kadar |
|---|---|
| Isıtıcı Gücü | 4KW; |
| Vicat sapması | 1 mm. |
| Deformasyon çözümleme hatası | 0.005mm |
| Isıtma Hızı | A=5°C/6 dk, B=12°C/6 dk; |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, OBM, ODM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Model Numarası | CF8349 |
| Standart | IEC60332-3 |
| Anahtar Kelime | Kablo yakma |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| İsim | CF8602 Plastik Spot Sıcaklık Test Cihazı |
| standart | ISO871-2006 GB4610-2008 |
| Ağırlık | 15kg |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sıcaklık aralığı | -40~150℃ |
| Nem aralığı | %20 ~%98 RH. |
| ısı kaynağı | 610mm uzunluğunda tüplü gaz brülörü. |
|---|---|
| Sıcaklık ölçümü | 2mm çaplı zırhlı termometre |
| Alev sıcaklığını ve süresini test edin | 650 ± 40 ° C-3 saat/750 ± 40 ° C-3 saat 950 ± 40 ° C-3 saat/950 ± 40 ° C-20 dakika |
| Örnek | 1200 mm'den az değil |
| Test voltajı | 200~1000V (ayarlanabilir) |
| Test aralığı | oda sıcaklığı 300℃'ye kadar |
|---|---|
| Numune raflarının sayısı | 2, 3, 6 |
| Isıtıcı Gücü | 4KW |
| Maksimum deformasyon | 1 mm |
| Deformasyon çözünürlüğü | 0.005mm |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ila 150 ℃ |
|---|---|
| Sıcaklık Kontrol Kararlılığı | 0,5°C |
| Sıcaklık sapması | 2.0 ℃ |
| Sıcaklık değişim oranı | Ortalama 1,5°C/dak (-40 ila +150°C) |
| Nem aralığı | % 20 ila% 98 rh |
| Sıcak tel | 4,0 mm çapında bir halka nikel/krom telden yapılmıştır |
|---|---|
| Sıcaklık ölçüm cihazı | 1050°C yüksek sıcaklığa dayanabilen 0,5 mm zırhlı ince telli termokupl |
| Isıtma akımı | Sıcaklık 960°C olduğunda akım 120 ila 150A arasındadır. |
| Teste uygulanan kuvvet | 0,8 ila 1,2N ve girinti derinliği en az 7 mm ile sınırlı olmalıdır |
| Dış kutu malzemesi | Ayna kaplamalı paslanmaz çelik. |
| Isıtma Süresi | RT-250 60 dakika boyunca |
|---|---|
| Soğutma süresi | 70°C'ye soğuması yaklaşık 85 dakika sürer |
| Etki iyileşme süresi | 150°C'de 30 dakikalık yüksek sıcaklık etkisi |
| Düşük sıcaklık | -10°C ile -40°C arası |
| yüksek sıcaklık | 50-200 ℃ |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Çalışma voltajı | AC 380V ±% 10 50Nz |
| Gaz tankı kapasitesi | ≥ 50kg × 6 |
| Dikey Fırın | L3.2m × W2.2m × H4.0m |