| testbereik | kamertemperatuur aan 300℃ |
|---|---|
| Verwarmingsvermogen | 4 kW; |
| Vicat-doorbuiging | 1 mm. |
| Fout bij vervormingsresolutie | 0,005 mm |
| Het verwarmen Tarief | A=5℃/6min, B=12℃/6min; |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, OBM, ODM, Software reengineering |
| Modelnummer | CF8349 |
| Standaard | IEC 60332-3 |
| Keyword | Kabelverbranding |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Naam | CF8602 Temperatuurtester voor plastic vlekken |
| standaard | ISO871-2006 GB4610-2008 |
| Gewicht | 15 kg |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Temperatuurbereik | -40 tot 150°C |
| Vochtigheidsbereik | 20% tot 98% RH. |
| warmtebron | Gasbrander met lange buis van 610 mm. |
|---|---|
| Temperatuurmeting | Gepantserde thermometer met een diameter van 2 mm |
| Test de vlamtemperatuur en -tijd | 650 ± 40°C-3 uur/750 ± 40°C-3 uur 950 ± 40°C-3 uur/950 ± 40°C-20 minuten |
| Steekproef | Niet minder dan 1200 mm |
| Testspanning | 200~1000V (instelbaar) |
| testbereik | kamertemperatuur aan 300℃ |
|---|---|
| Aantal monsterrekken | 2, 3, 6 |
| Verwarmingsvermogen | 4 kW |
| Maximale vervorming | 1 mm |
| Vervormingsresolutie | 0,005 mm |
| Temperatuurbereik | -40 tot 150 ℃ |
|---|---|
| Temperatuurregeling Stabiliteit | 0.5°C |
| Temperatuurafwijking | 2.0℃ |
| Temperatuurveranderingssnelheid | Gemiddeld 1,5℃/min (-40 tot +150℃) |
| Vochtigheidsbereik | 20% tot 98% RH |
| Hete draad | Een ring met een diameter van 4,0 mm is gemaakt van nikkel/chroomdraad |
|---|---|
| Temperatuursmeting | 0,5 mm gepantserd thermokoppel met fijne draad, bestand tegen een hoge temperatuur van 1050 ℃ |
| Verwarmingsstroom | Wanneer de temperatuur 960℃ is, ligt de stroom tussen 120 en 150A |
| De kracht die op de test wordt uitgeoefend | 0,8 tot 1,2 N, en de inkepingsdiepte moet beperkt worden tot minimaal 7 mm |
| Materiaal buitendoos | Spiegelafwerking roestvrij staal. |
| Verwarmingstijd | RT-250℃ gedurende 60 minuten |
|---|---|
| Koeltijd | Het duurt ongeveer 85 minuten om af te koelen tot 70℃ |
| Impacthersteltijd | 30 minuten impact bij hoge temperaturen bij 150 ℃ |
| Lage temperatuur | -10℃ tot -40℃ |
| hoge temperatuur | 50-200 ℃ |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Werkspanning | AC 380V ± 10% 50NZ |
| Gastenkcapaciteit | ≥ 50 kg × 6 |
| Verticale Oven | L3.2m×B2.2m×H4.0m |